"Opowieść podręcznej". Trzeci sezon w HBO GO dzień po światowej premierze

"Opowieść podręcznej" to jeden z najgłośniejszych seriali ostatnich lat, nagrodzony dwoma Złotymi Globami. Trzeci sezon dzień po światowej premierze zadebiutuje w HBO GO. A już niedługo będzie można zobaczyć wszystkie poprzednie odcinki.
Zobacz wideo

Pierwszy odcinek trzeciej serii "Opowieści podręcznej" pojawi się w serwisie 6 czerwca, dzień po światowej premierze w amerykańskim Hulu.

W adaptacji powieści Margaret Atwood główną rolę gra Elisabeth Moss. To historia o życiu w dystopijnym świecie Republiki Gilead, totalitarnym społeczeństwie, które powstało na terenie Stanów Zjednoczonych. Gilead rządzony jest przez przedstawicieli fundamentalistycznego reżimu, który traktuje kobiety jak własność państwową.

"Opowieść podręcznej". Trzeci sezon w HBO GO, pierwszy i drugi też

Trzeci sezon to 13 odcinków, które skoncentrują się na June (Elizabeth Moss) i jej buncie przeciwko Republice Gileadu, do którego bohaterka trafia ponownie po tym, jak pod koniec drugiego sezonu zrezygnowała z możliwości ucieczki ze swoim dzieckiem do Kanady. Kobieta będzie musiała stawić czoła reżimowi i wielu przeciwnościom losu. Zaskakujące spotkania, zdrady i podróż do przerażającego serca Gileadu zmuszają wszystkich bohaterów do działania. Na ustach mają oni tylko jedną prowokacyjną modlitwę: "Błogosławiona walka".

Pierwsza seria "Opowieści podręcznej" jest już dostępna w HBO GO. Drugi sezon będzie można oglądać od soboty 13 kwietnia.

W serialu obok Elisabeth Moss występują m.in. Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski i Alexis Bledel.

Książki Margaret Atwood dostępne są w formie e-booków w Publio.pl >>

Więcej o: