"Lucyfer" uratowany przez Netflix. Jest data premiery i Tom Ellis bez koszulki

Netflix uratował serial "Lucyfer" po tym, jak Fox zrezygnował z planów nakręcenia 4. sezonu. Fani uruchomili całą akcję ratunkową, a Netflix podjął wyzwanie i przejął prawa do formatu. Już wiemy, że najnowszy sezon zobaczymy w przyszłym miesiącu, a reklamuje go występujący w głównej roli aktor Tom Ellis.
Zobacz wideo

Netflix udostępni czwarty sezon serialu o tropiącym zbrodnie panu piekieł już w maju. To doskonała wiadomość dla fanów serialu, bo przez chwilę istniało duże ryzyko, że już więcej nie zobaczą swoich ulubionych postaci - producent zrezygnował z kontynuowania tej opowieści po trzecim sezonie. Przerażeni fani utworzyli petycję i uruchomili kampanię "Save Lucifer" i zostali wysłuchani. Stremingowy gigant postanowił, że uratuje "Lucyfera" i sfinansuje czwarty sezon produkcji. Nie bez kozery - i tak pokazywał u siebie na stronie poprzednie sezony.

"Lucyfer" - data premiery i mokry Tom Ellis bez koszulki

Nie przedłużajmy napięcia, premiera czwartego sezonu "Lucyfera" odbędzie się dokładnie 8 maja. Tego mogliśmy się dowiedzieć z filmu, w którym Tom Ellis i Lauren German dziękują fanom za to, że pomogli uratować serial. W ramach figlarnego bonusu na sam koniec podziękowań Ellis zrzuca szlafrok i pokazuje się tak, jak go pan Bóg stworzył. 

A przy okazji od razu poznaliśmy serialową Ewę, która szybkim striptizem Lucyfera była szczerze zdziwiona. Oczywiście taka kampania reklamowa nie dziwi nikogo, kto serial oglądał - Lucyfer jest osobnikiem wyjątkowo rozmiłowanym w erotyce i cielesnej miłości - ostatecznie rozpusta jest domeną władcy piekła. Poza powyższym nagraniem Netflix pokazał też, jak grający go Tom Ellis wynurza się z basenu: 

Brytyjski aktor ostatnimi czasy bardzo intensywnie pracował na siłowni, by osiągnąć tak rozwiniętą muskulaturę. Nawet dzielił się z fanami postępami na swoim osobistym koncie na Instagramie:  

 

Tom Ellis pracuje w zawodzie już od blisko 20 lat, jednak to właśnie serial "Lucyfer" przyniósł mu w ostatnich latach międzynarodową rozpoznawalność.  

"Lucyfer" - fabuła

"Lucyfer" to serialowa adaptacja komiksu pod tym samym tytułem. Autorami historii są Sam Kieth i słynny pisarz fantasy Neil Gaiman, twórca takich powieści jak "Amerykańscy bogowie" czy "Gwiezdny pył". Fabuła skupia się na postaci Lucyfera, diabła samego w sobie, który postanawia porzucić piekło i zamieszkuje w Los Angeles. Tam kupuje sobie klub nocny Lux , gdzie pewnego dnia poznaje detektyw Chloe Decker, która prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa.

Atrakcyjna pani detektyw wykazuje się świetnymi umiejętnościami śledczymi i niezwykłą uczciwością. A przy okazji jest zupełnie odporna na uroki przystojnego diabła, co niezmiernie go dziwi. Po czasie okazuje się także, że w jej obecności diabeł traci swoje moce i można go zranić.

Lucyfer jest nią szczerze zaintrygowany i postanawia razem z detektyw rozwiązywać kolejne zagadki kryminalne, używając przy tym swoich piekielnych mocy. W międzyczasie na ziemi zjawia się jego starszy brat, anioł Amenadiel i próbuje zmusić go do powrotu do piekła. Sprawy coraz bardziej się komplikują, bo diabeł nie chce wracać, za to woli ścigać morderców na ziemi.

Więcej o: