Amazon pokaże drugi sezon serialu "Hanna". To w nim zagrała Joanna Kulig

Szefowie Amazona zdecydowali, że powstanie drugi sezon produkcji "Hanna", w której Joanna Kulig wcieliła się w matkę głównej bohaterki.
Zobacz wideo

Nowe odcinki "Hanny" będzie można oglądać w serwisie Amazon w 2020 roku. Czy zobaczymy w nich Joannę Kulig? Teoretycznie jest to możliwe, bo sceny z jej udziałem to wspomnienia, więc scenarzyści mogą wpleść ich więcej do fabuły, ale na razie filmografia polskiej aktorki w serwisie IMDB zawiera informację o jej występie w czterech odcinkach "Hanny" pierwszego sezonu.

Będzie drugi sezon serialu "Hanna", w pierwszym zagrała Joanna Kulig

"Hanna" opowiada historię nastolatki (w roli Hanny występuje Esmé Creed-Miles), którą ojciec od dziecka trenuje, by była doskonałą zabójczynią. W pierwszej serii mogliśmy oglądać Joannę Kulig w roli matki tytułowej bohaterki. Aktorka, która zwróciła uwagę Hollywood swoją rolą w "Zimnej wojnie" Pawła Pawlikowskiego, wcieliła się w postać Johanny w scenach, które były retrospekcjami.

Ośmioodcinkowy pierwszy sezon zadebiutował w serwisie Amazon 29 marca, więc decyzja o kontynuacji nastąpiła szybko. - Wiedzieliśmy, że "Hanna" jest wyjątkowa, a widzowie, którzy zobaczyli zapowiedź serialu po finale Super Bowl, zgodzili się z nami. Od premiery, która miała miejsce 10 dni temu, produkcja spotyka się z ogromnym zainteresowaniem - powiedział Albert Cheng z Amazon Studios.

"Hanna" to telewizyjna wersja filmu Joe Wrighta z 2011 roku. Scenariusz do serialu napisał David Farr, który współtworzył także scenariusz pierwowzoru. W rolach głównych oprócz Esme Creed-Miles występują Joel Kinnaman i Mireille Enos.

Więcej o: