"Gra o Tron" - zapowiedzi ostatniego sezonu. HBO buduje napięcie wokół swojej czołowej produkcji

Już 15 kwietnia odbędzie się premiera pierwszego odcinka ósmego sezonu "Gry o Tron". Stacja HBO ostrożnie dawkuje trailery i zapowiedzi, rozgrzewając emocje oczekujących fanów do czerwoności. Jakie informacje możemy wyciągnąć ze zwiastunów serialu?
Zobacz wideo

Ostatnia zapowiedź finałowego sezonu "Gry o Tron" została opublikowana kilka dni temu. Jej tytuł to "Aftermatth" co  po polsku oznaczy "Pokłosie". W zwiastunie możemy zobaczyć Winterfell po olbrzymiej bitwie. Pokryte śniegiem miecze i ciała nie zdradzają jednak wiele. Wśród opuszczonych budynków nie widzimy żadnej z naszych ulubionych postaci. Czy to oznacza, że finał "Gry o Tron" skończy się masową śmiercią bohaterów z Westeros?

 

Zapowiedzi "Gry o Tron". HBO ostrożnie dawkuje informacje o nowej produkcji

Poprzednie zapowiedzi również budują napięcie, nie zdradzając zbyt wiele. W jednym z nich widzimy Jona Snowa oraz Sansę i Aryę Stark, którzy spotykają się kryptach Winterfell. Kiedy bohaterowie kroczą mrocznymi korytarzami, nic nie mówiąc, słyszymy głos nieżyjącej Catelyn Stark, który mówi "Wszystkie okropieństwa, które spadły na moją rodzinę, to wszystko przez to, że nie mogłam pokochać osieroconego dziecka". W innym z trailerów widzimy z kolei Tyriona Lannistera, który przekonuje kogoś, że włodarze siedmiu królestw mają dwa wyjścia: walczyć wspólnie, albo zginąć.

 

"Gra o Tron". Kiedy premiera ostatniego sezonu?

Premiera pierwszego odcinka ósmego sezonu "Gry o Tron" odbędzie się 15 kwietnia. Kolejne epizody będą emitowane w tygodniowych odstępach. Sezon ten składa się z sześciu odcinków o długości 60-80 minut. Serial będzie można obejrzeć na kanale HBO oraz na platformie HBO GO. 

 
Więcej o: