"Gra o Tron". Kiedy i gdzie oglądać ostatni sezon kultowego serialu?

Premiera ósmego sezonu "Gry o Tron" tuż-tuż! Gdzie będzie można obejrzeć kolejne odcinki tego popularnego serialu i o której godzinie będą one emitowane? Podpowiadamy.
Zobacz wideo

Premiera ostatniego sezonu "Gry o Tron" to prawdopodobnie najbardziej wyczekiwana premiera telewizyjna tego roku. Fani produkcji drżą z niecierpliwości - ich ulubiony serial trafi na ekrany telewizorów i komputerów już 15 kwietnia. Należy jednak pamiętać, że przyjemność z oglądania serialu o bohaterach walczących o Żelazny Tron będzie dawkowana. Kolejne odcinki produkcji będą się ukazywać w tygodniowych odstępach.

Ósmy sezon "Gry o Tron". Gdzie obejrzeć? O której godzinie odbędzie się premiera?

Pierwszy odcinek ósmego sezonu "Gry o Tron" zobaczymy 15 kwietnia, kolejny 22 kwietnia, a następny 29 kwietnia. Trzy ostatnie swoją premierę będą miały 6, 13 oraz 20 maja. Po tym dniu przygoda z "Grą o Tron" się zakończy. Odcinki ostatniego sezonu "Gry o Tron" będą trwały od 60 do 80 minut.

Gdzie oglądać "Grę o Tron"? Kolejne odcinki kultowego serialu będą emitowane na antenie programu HBO w kolejne poniedziałki o godzinie 3:00 oraz 20:10. Serial mogą obejrzeć także abonenci platformy HBO GO.

Więcej o: