Będzie serial "Cztery wesela i pogrzeb". Pierwszy z 10 odcinków w lipcu

"Cztery wesela i pogrzeb" to komedia romantyczna, która zyskała status kultowej. 25 lat po premierze filmu będzie można zobaczyć 10-odcinkowy serial, w którym pojawi się m.in. znana z oryginału Andie MacDowell.

Serialowa wersja "Czterech wesel i pogrzebu" będzie miała premierę - na razie w serwisie streamingowym Hulu - 31 lipca. Główni bohaterowie to czwórka Amerykanów, którzy spotykają się po pewnym czasie na weselu w Londynie. W produkcji wystąpią: znana z "Gry o tron" Nathalie Emanuelle, Zoe Boyle ("Frontier"), Guz Khan ("Turn Up Charlie"), Sophia La Porta ("The Five"), Rebecca Rittenhouse ("The Mindy Project") oraz Brandon Mychal Smith ("You’re the Worst").

Będzie serial "Cztery wesela i pogrzeb", w obsadzie Andie MacDowell

Wiadomo, że w produkcji zobaczymy także Andie MacDowell. Aktorka w filmie z 1994 roku wcieliła się w Amerykankę Carrie, która wprowadziła niemałe zamieszanie w życiu Brytyjczyka Charlesa (w tej roli Hugh Grant). Tym razem będzie to występ gościnny, na razie twórcy serialu nie zdradzają, czy MacDowell zagra już znaną bohaterkę czy zupełnie inną postać.

Co ciekawe, MacDowell i Grant spotkali się niedawno na planie z pozostałymi członkami obsady "Czterech wesel i pogrzebu". Na potrzeby akcji charytatywnej zagrali w krótkometrażowej kontynuacji hitu sprzed 25 lat. Efekt tej współpracy będzie miał premierę 23 maja.

 

Za nową wersję "Czterech wesel i pogrzebu", produkowaną dla Hulu, opowiadają duet Mindy Kaling i Matt Warburton, którzy mają na koncie "The Mindy Project".

Więcej o: