"Gra o tron". Ostatnie minuty przed wielką bitwą - są zdjęcia [s08e02]

Już w nocy z niedzieli na poniedziałek będziemy mogli zobaczyć kolejny odcinek serialu "Gra o tron". To nie będzie wielki spoiler, jeśli napiszemy, że bohaterowie szykują się do wielkiej bitwy. Pojawiły się zdjęcia promujące niezatytułowany jeszcze drugi odcinek (s08e02).
Zobacz wideo

Twórcy serialu "Gra o tron" zawsze starają się usatysfakcjonować widzów, pokazując im jakąś spektakularną potyczkę - np. Bitwę Bękartów czy Bitwę nad Czarnym Nurtem. Oczywiste jest, że nie zawiodą fanów produkcji w ósmym - finałowym - sezonie. Kiedy można się spodziewać scen walki?

"Gra o tron". Ostatnie minuty przed wielką bitwą - są zdjęcia [s08e02]

Wiadomo, że widowiskowe sceny bitewne zobaczymy w trzecim odcinku ósmego sezonu. Wtedy ma zostać pokazane starcie o Winterfell między żyjącymi a wojskiem Nocnego króla. Najpierw jednak czeka nas 58 minut drugiego odcinka. Jak można wywnioskować ze zdjęć udostępnionych przez HBO, spora część akcji także będzie rozgrywała się na zamku należącym do rodu Starków.

Drugi odcinek będzie miał premierę jak zwykle w nocy z niedzieli na poniedziałek. Będzie można go oglądać zarówno w HBO jak i w HBO GO, z polskimi napisami. Następne emisje będą już miały do wyboru wersję z lektorem. Wszystkie daty emisji s08e02 znane w tym momencie to:

21 kwietnia o godzinie 3:00 

22 kwietnia o godzinie 20:10

24 kwietnia o godzinie 22:40

28 kwietnia o godzinie 22:10

Warto przekonać się, jak potoczą się losy bohaterów walczących o Żelazny Tron. "Dostałam soczyste wprowadzenie w nadchodzące wątki i już nie mogę się doczekać tego, co będzie dalej" - pisze Justyna Bryczkowska z naszej redakcji o pierwszym odcinku ósmej serii "Gry o tron".

Wszystko, co wiemy o ostatnim sezonie "Gry o Tron" - słuchaj nowego podcastu TOK FM. Dla prawdziwych fanów!

Jedną z organizacji, która działa na rzecz ochrony dzikiej przyrody jest Greenpeace. Jeśli chcesz pomóc - wpłać datek >>

embed
Więcej o: