"Gra o tron". To może być najbardziej efektowny odcinek w historii - jest zwiastun [s08e03]

"Gra o tron" ciągle trwa - zostały jeszcze cztery odcinki ósmego sezonu. Pojawił się zwiastun trzeciego, w którym możemy spodziewać się wielu efektownych ujęć i zwrotów akcji.

Trzeci odcinek ósmej serii "Gry o tron" będzie można zobaczyć w nocy z niedzieli na poniedziałek o 3 w nocy.

"Gra o tron". To może być najbardziej efektowny odcinek w historii - jest zwiastun [s08e03]

 

Wojska w Winterfell szykują się do decydującej bitwy, a Nocny król i jego armia nadchodzą. W odcinku, który funkcjonuje jako s08e03 (nie ma oficjalnego tytułu), bohaterowie "Gry o tron" będą walczyć w bitwie żywych z umarłymi.

Odcinek wyreżyseruje Miguel Sapochnik, zdobywca Emmy, który ma na koncie pracę przy Bitwie Bękartów z sezonu szóstego. Do tej pory to była sekwencja bitewna uważana przez wielu za najlepszą w historii serialu "Gra o tron". Wiele wskazuje na to, że twórcy będą chcieli ją przebić w pożegnalnym sezonie.

S08e03 będzie pierwszym odcinkiem sezonu ósmego, który ma trwać ponad godzinę - dokładnie 82 minuty.

Trzeci odcinek "Gry o tron" będzie można zobaczyć premierowo w nocy z 28 na 29 marca o 3:00 na HBO i HBO Go, z polskimi napisami. Wersja z lektorem powinna być dostępna na HBO Go jak najszybciej, a w TV będzie można ją obejrzeć w poniedziałek o 20:10.

O tym, jak zakończy się walka o Żelazny tron, przekonamy się 19 maja, gdy HBO pokaże finał serialu "Gra o tron".

Wszystko, co wiemy o ostatnim sezonie "Gry o Tron" - słuchaj nowego podcastu TOK FM. Dla prawdziwych fanów!

Jedną z organizacji, która działa na rzecz ochrony dzikiej przyrody jest Greenpeace. Jeśli chcesz pomóc - wpłać datek >>

embed
Więcej o: