"Gra o tron". Usunięta scena z premiery ósmego sezonu potwierdza jedną z teorii fanów serialu

W pierwszym odcinku ósmego sezonu "Gry o tron" twórcy pokazali scenę, w której Jon Snow i Daenerys wybierają się na wycieczkę na smokach. Okazuje się, że na etapie montażu usunięto część dialogu między Kitem Haringtonem i Emilią Clarke. Słowa potwierdzały to, o czym niektórzy fani mówili od dawna.
Zobacz wideo

Jon (który w tym momencie jeszcze nie wie, że jest spokrewniony z Khaleesi) po tym, jak wylądował bezpiecznie na ziemi i zsiadł z Rhaegal, rozmawia z ukochaną. W pierwszym odcinku ósmej serii bohater, którego gra Kit Harington, mówi: Kompletnie zepsułaś mi przyjemność z jazdy konnej.

W wyciętym fragmencie dodaje coś jeszcze.

"Gra o tron". Usunięta scena z premiery ósmego sezonu potwierdza jedną z teorii fanów

Fragment dialogu, który nie znalazł się w końcu w serialu "Gra o tron", brzmi: 

Wydawało mi się, jakby on wiedział dokładnie, gdzie chciałem polecieć.

Te słowa mają - zdaniem wielu wielbicieli produkcji HBO - potwierdzać teorię, że smoki są związane z rodem Targaryenów bardziej niż początkowo może się wydawać. Jon Snow, który naprawdę nazywa się Aaegon Targaryen, może latać na smoku właśnie dlatego, że jest synem Lyanny Stark i Rhaegara Targaryena. Potwierdza to w materiale wideo twórca serialu "Gra o tron" David Benioff - przypomina, że tylko członkowie tego rodu mogą ujeżdżać smoki, co już w tym momencie powinno dać Jonowi i Daenerys do myślenia... 

Scenę z Kitem Haringtonem i Emilią Clarke można zobaczyć na poniższym wideo, najlepiej rozpocząć oglądanie o 12:10. 

 

"Gra o tron" - s08e03 - kiedy premiera?

Tymczasem, powoli zbliżamy się do wielkiego finału serialu "Gra o tron". Zostały jeszcze cztery odcinki, które będą trwały około 80 minut każdy.

Pierwszy z nich (s08e03) będzie można zobaczyć w nocy z niedzieli na poniedziałek o 3:00 w HBO i HBO GO, a także w poniedziałek o 20:10. Bohaterowie tacy jak Jon Snow, Daenerys czy Jamie Lannister zmierzą się w nim z armią Nocnego Króla. Ma to być jedna z najbardziej efektownych bitew w historii nie tylko telewizji, ale i kina.

Wszystko, co wiemy o ostatnim sezonie "Gry o Tron" - słuchaj nowego podcastu TOK FM. Dla prawdziwych fanów!

Organizacją, która działa na rzecz ochrony dzikiej przyrody jest Greenpeace. Jeśli chcesz pomóc - wpłać datek >>

embed
Więcej o: