"Chilling Adventures of Sabrina". Netflix zaraz rozpoczyna prace nad trzecią częścią

"Chilling Adventures of Sabrina" to jedna z produkcji, które ostatnio bardzo udały się Netfliksowi. Nic dziwnego, że chociaż od premiery pierwszego sezonu minęło niewiele czasu, już ruszają prace nad odcinkami trzeciej części.
Zobacz wideo

Twórcy serialu "Chilling Adventures of Sabrina" spotkają się na planie zdjęciowym już za kilka dni - 29 kwietnia.

"Chilling Adventures of Sabrina". Netflix zaraz rozpoczyna prace nad trzecią serią

Efekt pracy filmowców Netflix pokaże prawdopodobnie jesienią tego roku. Trzecia część w tym przypadku nie oznacza trzeciej serii - na tę złożą się dopiero właśnie trzecia i czwarta część produkcji.

Ilu odcinków na pewno można się spodziewać? W sumie 16, bo każda z kolejnych części ma mieć osiem. Do tej pory Netflix pokazał pierwszy sezon, na który złożyło się dziesięć odcinków części pierwszej oraz dziewięć odcinków części drugiej. Bardzo prawdopodobne, że niedługo pojawi się oficjalna informacja na temat realizacji dwuczęściowego trzeciego sezonu.

"Chilling Adventures of Sabrina" to serial, który powstał na podstawie telewizyjnej produkcji sprzed lat, znanej w Polsce jako "Sabrina - nastoletnia czarownica". O ile tamten tytuł był familijną komedią w odcinkach, tutaj mamy do czynienia z bardziej mrocznym klimatem.

W roli głównej występuje Kiernan Shipka, znana z "Mad Men". Jej bohaterka to nastoletnia Sabrina, w której żyłach płynie krew wiedźm i ludzi. Dziewczyna próbuje łączyć życie zwykłej śmiertelniczki z rodzinną tradycją: przynależnością do Kościoła Nocy.

Pierwsze odcinki miały premierę na Halloween 2018, w październiku ubiegłego roku. 

Więcej o: