"Bonding" - o czym jest nowy serial Netflixa?

"Bonding" to najnowszy serial Netflixa, który pojawił się na platformie 24 kwietnia. Po dobie od premiery produkcja zaczęła zbierać coraz lepsze opinie wśród krytyków filmowych.
Zobacz wideo

"Bonding" jest krótkometrażową produkcją Netflixa, której każdy odcinek trwa około 15 minut. Już teraz uznany został przez krytyków filmowych za jedną z najbardziej zaskakujących produkcji telewizyjnych tego roku.

O czym jest "Bonding", najnowszy serial Netflixa? 

Serial chwalony jest za oryginalność i podążanie za współczesnymi problemami dorosłych i millenialsów. Rightor Doyle jest zdania, że serial opowiada przede wszystkim o trudach w poszukiwaniu własnej osobowości, wyzbywania się wstydu oraz o tym, że każdy z nas posiada jakiś sekret, który kryje przed oceną społeczeństwa. Na stronie IMDb produkcja oceniona została na 7,3 w dziesięciostopniowej skali.

Serial opowiada historię nowojorskiej studentki, która poza nauką pracuje jako domina. Pewnego dnia składa swojemu przyjacielowi gejowi nietypową propozycję - ma być jej ochroniarzem i pomocnikiem. W rolach głównych wystąpili Zoe Levin i Brendan Scannell.

 

Produkcja oparta jest na prawdziwej historii scenarzysty i aktora Rightora Doyle’a, który w pierwszych dniach po przeprowadzce do Nowego Jorku zaczął pracować jako asystent dominy: "Historie z tego czasu opowiadałem na licznych przyjęciach. Ludzie zaśmiewali się przy nich do łez i wtedy pomyślałem - muszę wyprodukować o tym serial". Na pierwszy sezon serialu składa się siedem odcinków, wszystkie dostępne są już na platformie streamingowej Netflix.

Działajmy z Greenpeace na rzecz ochrony dzikiej przyrody. Jeśli chcesz pomóc - wpłać datek >> 

embed
Więcej o: