"Gra o tron". Zwiastun kolejnego odcinka - krajobraz po bitwie [s08e04]

Największa bitwa w historii TV za nami, ale "Gra o tron" jeszcze się nie skończyła. Zwiastun czwartego odcinka obiecuje kolejne emocje. To już połowa ósmego - ostatniego - sezonu.

W trzecim odcinku twórcy serialu "Gra o tron" pokazali efekt pracy 750 osób, który zaowocował największą sfilmowaną sceną bitewną w historii telewizji (odcinek s08e03, który - jak teraz wiemy - ma tytuł "The Long Night", trwał 82 minuty). Wielu bohaterów nie przeżyło.

"Gra o tron". Wielka bitwa o Winterfell. Musicie zobaczyć ten odcinek, żeby nie mieć do siebie żadnych pretensji >>

Co dalej? Uwaga, dalej znajdują się spoilery dla tych, którzy nie widzieli trzeciego odcinka.

"Gra o tron". Zwiastun kolejnego odcinka - krajobraz po bitwie [s08e04]

"Wygraliśmy wielką wojnę. Teraz wygramy ostatnią" - mówi Emilia Clarke, która gra Daenerys. Widać, że nie tylko ona szykuje się do walki - Cersei (Lena Headey) wie, że teraz ona będzie musiała zmierzyć się z Matką Smoków.

 

Ósmy sezon "Gry o tron" liczy sześć odcinków, więc jesteśmy już na półmetku. Czwarty odcinek, który będzie można zobaczyć w nocy z niedzieli na poniedziałek w HBO i HBO GO, będzie trwał 78 minut. Po nim zostaną już tylko dwa, w tym wielki finał - 19 maja.

Tydzień po emisji ostatniego odcinka serialu "Gra o tron" będzie można z kolei zobaczyć dokument pokazujący prace na planie pożegnalnego sezonu. Będzie zatytułowany "Gra o tron: Ostatnia warta". Brytyjka Jeanie Finlay spędziła rok z twórcami produkcji HBO, by powstał ten pożegnalny prezent dla fanów "Gry o Tron".

Więcej o: