Vincent Cassel w serialu HBO. Aktor dołącza do obsady "Westworld"

Vincent Cassel dołączył do obsady trzeciej serii hitu HBO - "Westworld". Realizacja nowych odcinków już się rozpoczęła.
Zobacz wideo

Trzecia seria "Westworld" ma być pokazywana w HBO dopiero w 2020 roku, a być może nawet później.

Vincent Cassel w serialu HBO. Aktor dołącza do obsady "Westworld"

Cassel dołączył do obsady "Westworld", w której znalazł się także Aaron Paul ("Breaking Bad"). Na razie szczegóły dotyczące roli francuskiego aktora (podobnie jak wiele innych związanych z "Westworld") są owiane tajemnicą.

Vincent Cassel jest znany widzom m.in. z ról w produkcjach: "Czarny łabędź", dwóch części "Wróg publiczny numer jeden", "Piękna i Bestia" czy "Ocen's Twelve".

"Westworld" - o czym jest hit HBO?

Produkcja, która zadebiutowała w październiku 2016 roku i ma na koncie m.in. nagrody Emmy, jest luźną adaptacją filmu "Świat Dzikiego Zachodu" z 1973 roku, który stworzył Michael Crichton. Akcja rozgrywa się w futurystycznym parku rozrywki Westworld, w którym "hosty" obdarzone sztuczną inteligencją, kontrolowane przez obsługę parku, mają bawić zwiedzających. Niektóre z istot zyskują jednak coraz większą kontrolę nad własną egzystencją.

W serialu HBO występują m.in. Evan Rachel Wood jako Dolores Abernathy, Thandie Newton jako Maeve Millay, James Marsden jako Teddy Flood i Jeffrey Wright jako Bernard Lowe. Trzecia seria, podobnie jak dwie pierwsze, ma składać się z 10 odcinków.

Więcej o: