Tak HBO promuje "Ślepnąc od świateł" w USA. Zobacz zwiastun

HBO udostępnia widzom ze Stanów Zjednoczonych polski serial "Ślepnąc od świateł". Zamieścili zwiastun zachęcający do obejrzenia tej bardzo dobrze przyjętej w naszym kraju produkcji.
Zobacz wideo

W USA "Ślepnąc od świateł" funkcjonuje pod tytułem "Blinded by the Lights". Od 1 maja produkcję można oglądać w HBO Now, HBO GO i HBO On Demand. 

Tak HBO promuje "Ślepnąc od świateł" w USA. Zobacz zwiastun

 

Ośmioodcinkowy serial to ekranizacja powieści Jakuba Żulczyka. Jest to opowieść o siedmiu dniach z życia warszawskiego dilera, Kuby, którego do tej pory spokojne życie, zamieni się w chaos. W roli głównej wystąpił Kamil Nożyński, dla którego udział w serialu HBO okazał się być wielkim i chwalonym zarówno przez krytyków jak i przez widzów debiutem. Oprócz niego w obsadzie znaleźli się m.in. Janusz Chabior, Robert Więckiewicz i Jan Frycz. 

- "Ślepnąc od świateł" to thriller neo-noir podzielony na rozdziały stanowiące integralną całość. To próba pokazania świata, w którym wszelkie zasady zostały odrzucone, wartości przepadły i wszystko dryfuje w pustkę. To historia o tym, że można próbować uciekać, jednak najtrudniej jest uciec od siebie, a każda podjęta próba prowadzi do konfrontacji z naszą przeszłością. To opowieść o złudzeniu istnienia naprawdę i posiadania pełnej kontroli nad swoim życiem - mówi o serialu reżyser Krzysztof Skonieczny.

"Ślepnąc od świateł" zdobył nagrodę Orły 2019 dla najlepszego filmowego serialu fabularnego. Produkcja HBO Europe wyreżyserowana przez Skoniecznego była także w 2018 roku najchętniej oglądanym serialem w HBO Go w Polsce. Pokonała amerykańskie "Westworld" oraz "Gra o tron". Co interesujące, także w całej Europie Środkowej "Ślepnąc od świateł" poradziło sobie bardzo dobrze, zajmując trzecie miejsce.

Więcej o: