"Lucyfer" wrócił z czwartym sezonem. Netflix pokazuje specjalny materiał z planu

Netflix uratował serial "Lucyfer" po tym, jak fani uruchomili całą kampanię "Save Lucifer" na wieść o tym, że producent zawiesza produkcję po trzecim sezonie. Teraz czwarta seria opowieści o samym królu piekła tropiącym zbrodnie jest już dostępna na platformie. A my możemy zajrzeć za kulisy!

Netflix dobrze rozumie potrzeby swoich użytkowników i stara się promować ulubione seriale widzów w niestandardowy sposób. Przed premierą czwartego sezonu "Lucyfer" pojawiło się specjalne nagranie zza kulis serialu. Myk polega na tym, że spotkanie obsady przeprowadzone zostało w formie grupowej terapii przez aktorkę, która wciela się właśnie w terapeutkę głównego bohatera.

"Lucyfer". Premiera 4. sezonu

Od 8 maja można zobaczyć 10 najnowszych odcinków opowieści o nowych perypatiach diabła, który zamieszkał w Los Angeles i hobbystycznie zajmuje się rozwiązywaniem zagadek kryminalnych razem z panią detektyw Decker, w której się podkochuje. A co o najnowszym serialu powiedzieli Tom Ellis, Lauren German, Aimee Garcia, Kevin Alejandro, D.B. Woodside, Lesley Ann-Brandt i Rachael Harris? Możecie się przekonać oglądając poniższe nagranie:

 

Jak widać, przepytywali nawet siebie nawzajem. Wszystkim fanom serialu życzymy miłej zabawy w trakcie oglądania najnowszych odcinków. Wiemy już, że poznamy także biblijną Ewę - jak wiadomo Lucyfer raz już ją uwiódł. Co teraz się między nimi wydarzy?

"Lucyfer" - fabuła

"Lucyfer" to serialowa adaptacja komiksu pod tym samym tytułem. Autorami historii są Sam Kieth i słynny pisarz fantasy Neil Gaiman, twórca takich powieści jak "Amerykańscy bogowie" czy "Gwiezdny pył". Fabuła skupia się na postaci Lucyfera, diabła samego w sobie, który postanawia porzucić piekło i zamieszkuje w Los Angeles. Tam kupuje sobie klub nocny Lux , gdzie pewnego dnia poznaje detektyw Chloe Decker, która prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa.

Atrakcyjna pani detektyw wykazuje się świetnymi umiejętnościami śledczymi i niezwykłą uczciwością. A przy okazji jest zupełnie odporna na uroki przystojnego diabła, co niezmiernie go dziwi. Po czasie okazuje się także, że w jej obecności diabeł traci swoje moce i można go zranić.

Lucyfer jest nią szczerze zaintrygowany i postanawia razem z detektyw rozwiązywać kolejne zagadki kryminalne, używając przy tym swoich piekielnych mocy. W międzyczasie na ziemi zjawia się jego starszy brat, anioł Amenadiel i próbuje zmusić go do powrotu do piekła. Sprawy coraz bardziej się komplikują, bo diabeł nie chce wracać, za to woli ścigać morderców na ziemi. 

Więcej o: