HBO pokazuje hipnotyzującą zapowiedź serialu "Watchmen". Zaczynamy odliczanie do jesieni

Jesienią w HBO i HBO Go zadebiutuje "Watchmen" - ekranizacja powieści graficznej z superbohaterami DC. W rolach głównych występują m.in. Regina King, Jeremy Irons oraz Don Johnson.
Zobacz wideo

Za scenariusz serialu "Watchmen" odpowiada Damon Lindelof ("Lost - Zagubieni").  

HBO pokazuje pierwszą zapowiedź serialu "Watchmen". Zobacz

W pierwszym materiale wideo zapowiadającym serial hipnotyzuje muzyka i słowa "tik-tak". Nie dowiadujemy się wiele na temat fabuły, ale intryguje na tyle, że zaczynamy odliczać czas do jesiennej premiery.

 

To historia osadzona w alternatywnym świecie, gdzie superbohaterowie są wyjęci są spod prawa. Jak czytamy w informacji prasowej, wyprodukowany przez Damona Lindelofa serial ma przywoływać atmosferę oryginalnej, przełomowej powieści graficznej, tworząc jednocześnie nową jakość.

Główne role w produkcji HBO zagrali: Regina King, Jeremy Irons i Don Johnson. W obsadzie znaleźli się także m.in. Jean Smart, Tim Blake Nelson, Yahya Abdul-Mateen II, Hong Chau, Louis Gossett Jr., Andrew Howard, Tom Mison, Frances Fisher, Jacob Ming-Trent, Sara Vickers, Dylan Schombing oraz James Wolk.

"Watchmen" jest produkowany jest HBO przez White Rabbit we współpracy z Warner Bros. Television na bazie postaci z komiksów DC. Producentem i scenarzystą serialu jest Damon Lindelof, producentami i jednocześnie reżyserami są Nicole Kassell i Stephen Williams. Za produkcję "Watchmen" odpowiedzialni są również Tom Spezialy i Joseph Iberti.

Więcej o: