"Gra o tron". Czas na ostateczne starcie Daenerys i Cersei. Czy spełni oczekiwania fanów hitu HBO? Są zdjęcia [s08e05]

W nocy z niedzieli na poniedziałek HBO pokaże przedostatni odcinek serialu "Gra o tron". Bohaterowie szykują się do starcia Daenerys i Cersei - dwóch królowych walczących o Żelazny Tron. Są już zdjęcia z piątego odcinka ósmego sezonu.
Zobacz wideo

Oczywiście, tak jak w przypadku wszystkich odcinków finałowej serii "Gry o tron", oficjalny tytuł odcinka poznamy dopiero po jego misji. Wiadomo jednak, że będzie trwał 78 minut.

Czy ostateczne starcie Daenerys i Cersei spełni oczekiwania?

Wojska Daenerys stoją pod murami Królewskiej Przystani, w której na Żelaznym Tronie zasiada w tym momencie Cersei. Królowa Smoków jest wściekła z powodu śmierci jednego ze swoich smoków i przyjaciółki - Missandei, którą w ostatnich scenach czwartego odcinka kazała ściąć właśnie Cersei.

Emilia Clarke, która w serialu "Gra o tron" gra Daenerys, zapowiada, że piąty odcinek będzie spektakularny. To, czego możemy być stuprocentowo pewni, to to, że liczba bohaterów, którzy nie dożyją ostatniej minuty serialu, na pewno znacząco wzrośnie.

HBO udostępnia już także zwiastun odcinka, który będzie można zobaczyć 13 maja o 3 nad ranem. Odliczanie do ostatecznej rozgrywki rozpoczęte:

 

Na pewno odcinek funkcjonujący na razie jako s08e05 obejrzą miliony. "Gra o tron" budzi emocje i nawet niezbyt pozytywne reakcje na ostatnie odcinki nie wpływają negatywnie na wyniki oglądalności. A jeśli zsumujemy czas odcinków, które czekają na premierę, zostało zaledwie niecałe 160 minut do momentu, w którym już wszystko będzie jasne. Potem pozostanie tylko komentować zakończenie i... czekać kolejny tydzień na premierę filmu dokumentalnego pokazującego pracę nad realizacją ósmego sezonu.

Wszystko, co wiemy o ostatnim sezonie "Gry o Tron" - słuchaj nowego podcastu TOK FM. Dla prawdziwych fanów!

Więcej o: