"Chirurdzy". Będą kolejne dwa sezony! Bez obaw - główna gwiazda serialu zostaje w obsadzie

"Chirurdzy" to niezwykle popularny serial o lekarzach, który doczekał się już 15 sezonów i przy okazji "zabił" wielu głównych bohaterów, których widzowie kochali. Teraz stacja ABC ogłosiła, że powstaną następne dwie serie z Ellen Pompeo.
Zobacz wideo

Powstanie 16. i 17. sezon "Chirurgów"! Nic dziwnego, że to jeden z najdłużej emitowanych seriali na ABC - śmiało można powiedzieć, że ta produkcja jest medyczną wersją "Gry o tron", bo ukochane postaci wielu widzów często żegnają się tam nie tylko z serialem, ale także i z serialowym życiem.

Często w ramach dramatycznych wypadków lub bardzo ciężkiej choroby. Teraz istniało poważne ryzyko, że zniknie także główna bohaterka Meredith Grey. Ale spokojnie.

Ellen Pompeo nie rezygnuje z "Chirurgów". Będą kolejne dwa seozny

Ellen Pompeo, która od lat gra Meredith Gray w serialu stworzonym przez Shondę Rhines, nie tak dawno temu mówiła w wywiadach, że jej zdaniem "Chirurdzy" powinni się już chyba skończyć. 15 sezonów to naprawdę dużo, a jej bohaterka ma za sobą dużo traumatycznych przeżyć - śmierć wielu bliskich jej przyjaciół, ukochanego męża, odkrycie przyrodniego rodzeństwa, prawdziwego ojca etc.

Jej wart niemal 20 mln dolarów kontrakt ze stacją ABC miał wygasnąć w 2020 roku. Mimo wątpliwości, aktorka jednak go przedłużyła. Dzięki temu powstanie nie jeden, a jeszcze dwa sezony.

Nie zabraknie więc Meredtih Gray, okazuje się też, że na pierwszy plan zostaną tez wysunięci serialowy Link, Levi Schmitt i Thomas Koracick. Jeszcze nie podano daty premiery następnej serii, trzeba będzie jeszcze chwilkę poczekać na tę informację.

Więcej o: