"Gra o tron: Ostatnia warta". Kit Harington płacze w zwiastunie dokumentu HBO

"Gra o tron: Ostatnia warta" to tytuł filmu dokumentalnego, który HBO pokaże tydzień po finale ósmego sezonu. Pojawił się zwiastun produkcji, w którym widać m.in., jakie emocje ostatnie dni na planie wywołały u Kita Haringtona grającego Jona Snowa.
Zobacz wideo

Dokumentalistka Jeanie Finlay spędziła rok z ekipą pracującą na planie pożegnalnego sezonu "Gry o tron", by stworzyć film pokazujący atmosferę i emocje towarzyszące ludziom, którzy nawet przez dekadę byli związani z hitem HBO.

"Gra o tron: Ostatnia warta". Kit Harington płacze - zobacz zwiastun dokumentu HBO

Dwugodzinny dokument pokaże m.in., jak przy ósmej serii pracowali charakteryzatorzy, twórcy efektów specjalnych i aktorzy. Nie zabraknie relacji z jednego z prawdopodobnie najbardziej wzruszających momentów dla ekipy - wspólnego czytania scenariusza, podczas którego popłynęły łzy z oczu Kita Haringtona.

 

Ostatni odcinek najpopularniejszego serialu HBO widzowie zobaczą o trzeciej w nocy z niedzieli na poniedziałek, a ci, którzy wybiorą oficjalną premierę telewizyjną - w poniedziałek o 20:10. 78-minutowy finał będzie także oczywiście dostępny w HBO GO. Tydzień później zaplanowana jest premiera filmu dokumentalnego "Gra o tron: Ostatnia warta".

"Gra o tron". Reakcje widzów po przedostatnim odcinku skrajne: Jestem wkurzona! Zniszczyliście dla mnie cały serial >>

"Gra o tron: Ostatnia warta" to ósmy pełnometrażowy film Jeanie Finlay. Reżyserka ma na koncie m.in. "Seahorse" oraz  "Orion: The Man Who Would Be King".

George R.R. Martin skończył pisać książki, ale z publikacją czeka na finał serialu HBO? Autor cyklu "Gra o tron" reaguje >>

Wszystko, co wiemy o ostatnim sezonie "Gry o Tron" - słuchaj nowego podcastu TOK FM. Dla prawdziwych fanów!

Więcej o: