"Beverly Hills 90210". Pobudka, wracają! Zobacz nowy zwiastun

Wcześniej mogliśmy zobaczyć członków oryginalnej obsady "Beverly Hills 90210" podczas czytania scenariusza, teraz mamy pierwszy prawdziwy zwiastun zapowiadający powrót przeboju lat 90.
Zobacz wideo

Nowa odsłona serialu jest promowana w zabawny sposób, przypomina charakterystyczny motyw muzyczny, który do dziś wielu fanów "Beverly Hills 90210" potrafi zanucić nawet po wyrwaniu ze snu w środku nocy.

"Beverly Hills 90210". Pobudka, wracają! Zobacz zwiastun

 

"BH 90210" będzie można oglądać w amerykańskiej stacji FOX od 7 sierpnia. W sześcioodcinkowej produkcji zagrają znani z pierwowzoru: Jason Priestley (Brandon Walsh), Shannen Doherty (Brenda Walsh), Jennie Garth (Kelly Taylor), Tori Spelling (Donna Martin), Ian Ziering (Steve Sanders), Gabrielle Carteris (Andrea Zuckermann) i Brian Austin Green (David Silver). Zabraknie niestety Luke'a Perry'ego - aktor, który zyskał popularność dzięki roli Dylana McKaya, zmarł w tym roku w wyniku udaru.

19 lat od premiery pierwszego odcinka oryginału aktorzy mają wcielić się w "podkręcone" wersje postaci. Nie będzie to więc typowa nowa wersja, ale raczej - jak podkreślają twórcy - jej parodia.

"Beverly Hills 90210" debiutowało w telewizji w 1990 roku, stało się wielkim hitem w wielu krajach, powstało 10 sezonów. Kilka lat temu stacja CW wyprodukowała "90210" - serial, w którym role główne grali młodzi aktorzy, ale pojawili się w nim m.in. Tori Spelling jako Donna Martin i Jennie Garth jako Kelly Taylor.

Mike Chessler i Chris Alberghini, którzy stworzyli "90210" w 2008 roku, teraz pracują nad nowym tytułem, który będzie miał premierę na antenie FOX. Producentami są wszyscy członkowie głównej obsady poza Shannen Doherty. Aktorka początkowo nie zamierzała angażować się w projekt, ale zmieniła zdanie po śmierci Perry'ego w marcu tego roku.

Więcej o: