"Gra o tron". Kto zasiądzie na Żelaznym tronie? Bukmacherzy typują przed finałem

Został już tylko jeden odcinek serialu "Gra o tron". Kto ostatecznie będzie władcą Siedmiu Królestw? Swoje typy mają widzowie, a także bukmacherzy z Las Vegas.
Zobacz wideo

Jeszcze tydzień temu wiele osób bez wahania odpowiedziałoby na pytanie postawione w tytule: Daenerys Targaryen. Po piątym odcinku ósmego sezonu jest to jednak dużo mniej prawdopodobne. Jak w tym momencie przedstawia się ranking potencjalnych władców? Największe szanse na Żelazny tron ma zdaniem bukmacherów z Las Vegas Bran Stark.

"Gra o tron". Kto zasiądzie na Żelaznym tronie? Bukmacherzy typują

Im mniejsza liczba na plusie, tym większe szanse, że bohater serialu "Gra o tron" będzie władał Siedmioma Królestwami. Co ciekawe, w zaledwie tydzień szanse Brana wzrosły z -500 do +200 po piątym odcinku.

Bran Stark (+200)

Sansa Stark (+400)

Tyrion Lannister (+750)

Jon Snow (+800)

Daenerys Targaryen (+1500)

Gendry Baratheon (+3000)

Arya Stark (+3000)

Potencjalne dziecko Jona i Daenerys (+3300)

Samwell Tarly (+5000)

Davos Seaworth (+15000)

Finał "Gry o tron" będzie można obejrzeć w nocy z niedzieli (19 maja) na poniedziałek (20 maja) o trzeciej w nocy na HBO. W tym samym czasie odcinek zostanie udostępniony w serwisie HBO GO. Oficjalna telewizyjna premiera jest zaplanowana na 20:10 w poniedziałek. Prawdopodobnie będzie to najchętniej oglądany odcinek "Gry o tron" w historii - pożegnalny sezon, mimo kiepskich recenzji, przyciąga wyjątkowo dużo widzów. W tym momencie rekord serialu HBO to 18,6 mln osób, które zobaczyły piąty odcinek ósmej serii.

Tydzień później, 27 maja, premierę będzie miał dwugodzinny film dokumentalny "Gra o tron: Ostatnia warta". Jego reżyserka spędziła rok na planie z ekipą realizującą ósmy sezon serialu (więcej tutaj).

Wszystko, co wiemy o ostatnim sezonie "Gry o Tron" - słuchaj nowego podcastu TOK FM. Dla prawdziwych fanów!

Więcej o: