"Wataha" - pierwsze zdjęcia z 3. sezonu. Do obsady serialu HBO dołączył Borys Szyc

Trwają zdjęcia do trzeciego sezonu serialu HBO "Wataha'. Do obsady produkcji dołączyli Borys Szyc i Evgenia Akhremenko. Reżyserkami są Olga Chajdas i Kasia Adamik.

Zdjęcia ruszyły w lutym. Już wtedy Bogumił Lipski, producent "Watahy" z ramienia HBO obiecywał:

Będzie niebezpiecznie, mrocznie i nieprzewidywalnie. Przed nami kilka miesięcy ciężkiej pracy. 

Na planie trzeciego sezonu "Watahy" pracują Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Maciej Mikołajczyk, Dagmara Bąk, Jacek Lenartowicz, Jarosław Boberek, Mariusz Saniternik, Piotr Żurawski i Andrzej Konopka. Niedawno dołączyli do nich Borys Szyc i rosyjska aktorka Evgenia Akhremenko. Zdjęcia do nowych odcinków produkcji HBO mają potrwać do czerwca.

 "Wataha". Do obsady serialu HBO dołączył Borys Szyc - kogo zagra?

Borys Szyc zagra Kuczera. To wysoko postawiony pułkownik, który reprezentuje dowództwo Straży Granicznej w Przemyślu i z jego zdaniem muszą liczyć zarówno Rebrow (Leszek Lichota), jak i Markowski (Andrzej Zieliński). Evgenia Akhremenko pojawi się natomiast w roli Barkovej, nowej szefowej ukraińskiej mafii. To kobieta zdecydowana, myśli szybko i wie, że aby pokonać mężczyzn w ich własnym świecie musi być zawsze o krok do przodu.

Za scenariusz trzeciej serii "Watahy" odpowiadają Piotr Szymanek (head writer), Katarzyna Tybinka oraz Marta Szymanek. Odcinki reżyserują Olga Chajdas i Kasia Adamik, a autorami zdjęć są Tomasz Augustynek i Tomasz Naumiuk.

Pierwszy sezon serialu miał premierę jesienią 2014 roku, drugi w 2017 roku. "Wataha" spodobała się widzom nie tylko w Polsce - pierwsze odcinki mogli zobaczyć abonenci z 20 krajów. Druga seria serialu "Wataha" jako pierwszy w historii europejskiego oddziału stacji HBO miał jednocześnie premierę w 19 państwach.

Więcej o:
Komentarze (18)
"Wataha" - pierwsze zdjęcia z 3. sezonu. Do obsady serialu HBO dołączył Borys Szyc
Zaloguj się
 • marek-babarowski

  Oceniono 5 razy 5

  Żeby się za bardzo nie czepiać, to baretki na 1. zdjęciu przyszyte są ,,do góry nogami". Na logikę i zgodnie z precedencją odznaczeń, złoty Krzyż Zasługi powinien być pierwszy, a jest ostatni.

 • kgbltd

  Oceniono 9 razy 5

  niestety mam wrażenie, ze Borys Szyc wszędzie gra tą samą postać.

 • zeriow

  Oceniono 8 razy 4

  Wszystko fajnie gazeto, ale przerabianie na sile slow rodzaju męskiego na żeński brzmi czasami dziwnie. Na przykład, reżyserkami serialu są ... Niby poprawnie, ale może kojarzyć się z pomieszczeniem gdzie przebywa reżyser. Nic by się nie stało jakby zostawić męska wersje tego słowa.

 • cracken001

  Oceniono 3 razy 1

  Hmmmm....NIE wiem ,jak obecnie wyglada to w "fojsku",ale trep NIE ogolony,w rozchelstanej koszuli,i w mundurze???? W starym,dobrym,LWP,na noszenie wasow,trzeba bylo miec ZGDODE dowodcy,o brodzie nie bylo nawet mowy,a dokladnosc ogolenia,sprawdzano papierkiem

 • sopot75

  0

  Pytanie podstawowe, KIEDY PREMIERA?

 • muminos1

  0

  do HBO
  i znowu w necie będą nielegalne kopie które zaleją polskie firmy.
  mam dość płacenia i potem "znajomi" sie ze mnie nabijają ze oglądają to dzień później za free.
  do HBO . nie można podczas premiery dawać kodów abonenta jak podczas meczu na C+

 • wycietytoja

  Oceniono 6 razy 0

  Myslalem,ze rodzina holandow juz uciekla z Polski.Tak im bylo tu duszno i ten antysemityzm.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX