"Gra o tron". Varys może mieć jeszcze wpływ na zakończenie serialu HBO

Ostatni odcinek serialu "Gra o tron" będzie dostępny w HBO już w nocy z 19 na 20 maja. Widzowie zastanawiają się, jak skończy się ta historia. Niektórzy twierdzą, że ważną rolę może jeszcze odegrać Varys.

Jak to możliwe, skoro Varys został spalony przez smoka z rozkazu Daenerys w przedostatnim odcinku ósmego sezonu? Ci, którzy dokładnie oglądali piąty odcinek, mogli zauważyć pewien szczegół, który - zdaniem autorów teorii - może mieć decydujące znaczenie w pozbyciu się Szalonej Królowej, którą stała się Daenerys Targaryen.

"Gra o tron". Varys może mieć wpływ na zakończenie serialu HBO?

Tuż przed tym, jak wyprowadzono Varysa z jego komnaty, by zabić po oskarżeniu o zdradę Daenerys, doradca Matki Smoków zdjął z palca charakterystyczny pierścień. Widzowie zobaczyli dokładne zbliżenie tej chwili. I właśnie ten bliski kadr sprawił, że niektórzy zaczęli doszukiwać się w tej chwili znaczenia. Skoro twórcy "Gry o tron" zwrócili taką uwagę na pierścień, ich zdaniem musi być bardzo ważny.

Według teorii, w pierścieniu jest ukryta trucizna - ta sama, którą Olenna Tyrell ukryła w naszyjniku Sansy i wykorzystała do zabicia Joffreya. Być może teraz trafi w ręce któregoś "ptaszka" Varysa, a może Tyriona Lannistera? Część fanów serialu HBO jest przekonanych, że właśnie w ten sposób zginie Daenerys.

"Gra o tron". Kto zasiądzie na Żelaznym tronie? Bukmacherzy typują przed finałem >>

Premiera szóstego odcinka ósmego sezonu "Gry o tron" odbędzie się już niedługo. Pierwsi widzowie będą mogli się przekonać już w nocy z 19 na 20 maja o 3.00 nad ranem w HBO i na HBO GO, równolegle z amerykańską widownią, jak skończy się "Gra o tron" i kto zasiądzie na Żelaznym Tronie. Jeszcze tego samego dnia HBO pokaże odcinek dla tych, którzy nie chcą zarywać nocy - o godzinie 20.10.

Więcej o: