"Stranger things". Netflix udostępnia nowy zwiastun. Idzie lato

Jeszcze na dobre nie oswoiliśmy się z tym, że nadeszła zima i finał "Gry o tron", a Netflix przypomina: niedługo zaczyna się lato w Hawkins. Pojawił się nowy zwiastun "Stranger things".
Zobacz wideo

Na miejskim basenie robi się gorąco - zaraz zmianę na stanowisku ratownika zaczyna Billy Hargrove (w tej roli Dacre Montgomery).

"Stranger Things". Netflix udostępnia nowy zwiastun

 

Trzeci sezon "Stranger things" będzie miał premierę 4 lipca 2019 roku. Kolejna seria wielokrotnie nagradzanej i spotykającej się z sympatią widzów z całego świata produkcji braci Duffer będzie liczyła osiem odcinków.

Tym razem akcja serialu będzie rozgrywać się w 1985 roku. Oprócz Billy'ego w obsadzie znaleźli się znowu m.in. Jedenastka (Millie Bobby Brown), Mike (Finn Wolfhard), Dustin (Gaten Matarazzo), Lucas (Caleb McLaughlin) i Will (Noah Scnapp).

Wiadomo także, że w "Stranger things" zobaczymy zupełnie nowe postaci, takie jak burmistrz miasteczka (zagra go Cary Elwes), lokalny reporter (Jake Busey) oraz pracownica lodziarni Starcourt Mall (Maya Thurman-Hawke).

Na pewno latem w miasteczku otworzy się nowe centrum handlowe. Na temat samej fabuły wiadomo niewiele, ale znamy tytuły wszystkich odcinków:

- "Suzie, słyszysz mnie?"

- "Szczury z supermarketu"

- "Sprawa zaginionego ratownika"

- "Próba sauny"

- "Źródło"

- "Urodziny"

- "Ukąszenie"

- "Bitwa o Starcourt"

"Stranger Things" to produkcja, której pierwszy sezon Netflix pokazał 15 lipca 2016 roku. Serial zachwyciła krytyków i widzów, stając się jednym z najbardziej komentowanych i najchętniej oglądanych tytułów 2016 roku.

Więcej o: