"Gra o tron". Metamorfoza Robina Arryna w finale zrobiła na ludziach piorunujące wrażenie

Finał "Gry o tron" zaskoczył widzów na wiele sposób. Jednak zdaniem części fanów serialu, najbardziej szokująca była przemiana, jaką przeszedł kuzyn Sansy i Aryi Stark imieniem Robin Arryn. Kiedy widzieliśmy go po raz ostatni, był 12-letnim marudnym chłopcem. W ostatnim odcinku zmienił się nie do poznania.
Zobacz wideo

"Gra o tron" osiągnęła swój kres. Wiemy już, że na Żelaznym Tronie technicznie nie zasiądzie już nikt, bo smok Drogon go stopił. Niemniej następnego władcę Westeros należało jakoś wybrać i doszło do tego w czasie obrad Wielkiej Rady. Jednak to nie wynik tych rozmów interesuje nas w tej chwili najbardziej, a raczej jeden z członków komisji.

>>>>"Gra o tron". Nie żyje jedna z najbardziej lubianych postaci. Scenarzyści nie mieli dla niej litości [SPOILERY]<<<

Robin Arryn zmienił się nie do poznania

Kiedy Tyrion trafia na swój proces, staje przed takimi osobistościami jak Sansa, Arya i Bran Stark czy też np. ser Brienne z Tarthu. W skład "wysokiej komisji" Westeros wchodzi także Robin Arryn, Lord Vale. To kuzyn Starków, którego po raz ostatni widzieliśmy w czwartym sezonie serialu. Wtedy był zaledwie nieletnim dziecięciem o dość paskudnym charakterze i był naprawdę okrutny wobec Sansy, która ledwo co uciekła przed spiskami Lannisterów. Dodatkowo dziwną rzeczą było to, że tego 12-letniego chłopca matka ciągle karmiła piersią.

Materiały prasoweMateriały prasowe fot. HBO / 'Gra o tron'

>>>>"Gra o tron". Polscy blogerzy po finale: "scenariusz pisany na kolanie", "zabrakło wyobraźni"<<<<

Od tego czasu jednak bardzo się zmienił, zdaniem wielu osób wręcz nie do poznania:

Największym zwrotem akcji w "Grze o tron" jest to, że Robin Arryn to teraz niezłe ciacho.
Robinie Arrynie, czy to TY?
Jedyna rzecz, która mi się podobała w tym odcinku, to Robin Arryn!!!!
Mam wrażenie, że "Gra o tron" próbowała nam wszystkich przekonać, że dzieci należy karmić piersią do 12. roku życia.

My z kolei jednak wątpimy, że karmienie piersią przez tak długi czas jest dla kogokolwiek zdrowe. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca wyłączne karmienie piersią do ukończenia przez dziecko 6 miesiąca życia, a później kontynuację karmienia piersią do ukończenia drugiego roku życia i dłużej przy jednoczesnym wprowadzaniu pokarmów uzupełniających czytamy na stronie Ministerstwa Zdrowia. 

W tę postać wciela się 18-letni Lino Facioli. Urodził się w Brazylii, a w wieku czterech lat przeprowadził się z rodzicami do Wielkiej Brytanii. Aktorstwem interesuje się od kiedy skończył 7 lat, wtedy też zaczął grać w szkolnym teatrze. Jego kariera zaczęła się się od udziału w filmach krótkometrażowych i telewizyjnych serialach. W 2010 roku wystąpił w "Get Him to the Greek", a w obsadzie "Gry o tron" znalazł się jeszcze w tym samym roku.

>>>George R.R. Martin komentuje finał serialu "Gra o tron". "To była dzika przejażdżka"<<<

>>>"Gra o tron". Finał obejrzała rekordowa liczba widzów. Serialowy Jamie dziękuje i proponuje petycję w sprawie nowego serialu<<<

Więcej o: