"Gra o tron". Widzowie mieli rację - Sophie Turner zdradziła zakończenie swoim tatuażem. Już rok temu!

Sophie Turner, czyli Sansa Stark z "Gry o tron", niedługo po zakończeniu zdjęć do serialu w ubiegłym roku zrobiła sobie wymowny tatuaż nawiązujący do hasła jej filmowej rodziny. Fani już wtedy podejrzewali, że wytatuowany napis zdradza zakończenie serii - okazuje się, że mieli rację!

Sophie Turner czyli Królowa Północy zrobiła sobie w ubiegłym roku tatuaż na przedramieniu nawiązujący do "Gry o tron". Okazuje się, że miał więcej znaczenia, niż chciała wtedy przyznać.

Widzowie mieli rację - Sophie Turner zdradziła zakończenie "GoT" swoim tatuażem

Tatuaż przedstawia wilkora, pod którym widnieje napis "The pack survives" co w polskim tłumaczeniu oznacza "Stado przetrwa". Przypomnijmy - zwierzę jest symbolem rodu Starków.

>>>"Gra o tron". Finał obejrzała rekordowa liczba widzów. Serialowy Jamie dziękuje i proponuje petycję w sprawie nowego serialu<<<

Zdjęcie tatuażu jako pierwsza pokazała na Instagramie jego autorka, Lauren Winzer. Pochwaliła się nim w czerwcu 2018 roku, czyli prawie rok przed premierą finałowego sezonu najpopularniejszej produkcji HBO.  Sam tatuaż wygląda tak:

 

Sama Sophie Turner jeszcze w ubiegłym roku starała się wytłumaczyć, że tak naprawdę to nie był żaden spoiler. W programie "The Late Late Show" przekonywała Jamesa Cordena:

Kiedy go sobie robiłam, ludzie mi to odradzali, bo wyglądało jakbym wszystko zdradzała. Ale tak nie było! To przecież cytat z siódmego sezonu. Ale wszyscy doszli do wniosku, że zdradzam zakończenie, a ja po prostu lubię to motto.

>>>"Gra o tron". Nie żyje jedna z najbardziej lubianych postaci. Scenarzyści nie mieli dla niej litości [SPOILERY]<<<

Większość fanów podejrzewała już w ubiegłym roku, że to aluzja do zakończenia "Gry o tron" i oznacza, że Starkom nic się nie stanie. Jak widać, nie pomylili się. Bran Stark został wybrany nowym królem Westeros, Sansa Stark wynegocjowała niezależność Północy i została jej królową, a Arya Stark popłynęła odkrywać nieznane lądy. Jon Snow z kolei otarł się o wyrok śmierci za zabicie Matki Smoków, ale ostatecznie został tylko zesłany na dożywotnią służbę w Nocnej Straży.

>>>"Gra o tron". Metamorfoza Robina Arryna w finale zrobiła na ludziach piorunujące wrażenie<<<

Więcej o:
Komentarze (15)
"Gra o tron". Widzowie mieli rację - Sophie Turner zdradziła zakończenie swoim tatuażem. Już rok temu!
Zaloguj się
 • supermarjan

  Oceniono 5 razy 5

  po suszy szosa sucha
  a teraz nawet wypowodziowana.....
  zaleje?
  nie zaleje....
  zaleje?
  zalało....

 • bogdan19741974

  Oceniono 6 razy 4

  co robili przez 11 miesiecy przerwa byla 2 lata wiec co robili dodatkowe 13 m-cy,chyba specjalnie chcieli obrazic widzow,Nocny Krol sztylecik 5 sekund i po..Daenerys sztylecik 5 sekund i po..Sercei kamienie spadly i po..i inne postacie szybko,bez walki,bez pomyslu

 • 174pit

  Oceniono 3 razy 3

  "Przypomnijmy - zwierzę jest symbolem rodu Starków."
  To przypomnijmy jeszcze jedno - jakieś zwierzę jest symbolem większości serialowych rodów liczących się w walce o żelazny tron: wilkor Starków, jeleń Baratheonów, smok Targaryenów, ryba Tullych, kraken Greyjoyów, lew Lannisterów.

 • janadamf

  Oceniono 5 razy 3

  Ludzie, nie macie sobie czym innym d**y zawracac?

 • drdr2

  Oceniono 2 razy 2

  a to wygląda na czas teraźniejszy a nie przyszły

 • optimistic

  Oceniono 2 razy 2

  Uwielbiam spiskowe teorie tworzone przez psychofanów...

 • zen0biusz

  Oceniono 2 razy 2

  Chyba jednak nie. A Tony?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX