"Gra o tron". Nie podobało się zakończenie serialu HBO? Polski youtuber zrobił inne

O tym, że "Gra o tron" się skończyła, a finał nie podobał się wielu widzom, wiadomo. Dla tych, którzy krytykują zakończenie serialu HBO, polski youtuber przygotował alternatywną wersję.
Zobacz wideo

Ostatni odcinek jest najgorzej ocenianym w historii serialu. Niskie są oceny zagranicznych krytyków, wtórują im polscy blogerzy popkulturalni i oczywiście spora część wielbicieli "Gry o tron".

"Gra o tron". Nie podobało się zakończenie serialu HBO? Zobacz inne

Wiele osób jest rozczarowanych tym, w jaki sposób twórcy produkcji pożegnali się z widzami. Parówki z Demogorgona to kanał na serwisie You Tube, na którym pojawiła się przemontowana scena z szóstego odcinka ósmego sezonu "Gry o tron". Wygląda na to, że ta historia mogła zakończyć się inaczej...

 

Materiał ma już prawie 130 tysięcy wyświetleń. "To by było dużo lepsze zakończenie i chociaż byłoby zaskakujące" - pisze jeden z użytkowników komentujących wideo. "Śmieszne, a jednocześnie smutne że takie zakończenie miało by więcej sensu niż faktyczne" - dodaje inny.

Ci, którzy oglądali finał produkcji HBO wiedzą, że tak naprawdę władzę w Siedmiu (w właściwie w Sześciu) Królestwach przejął Bran Stark, wybrany przed lordów i lady. Nie zasiadł jednak na tytułowym tronie, bo technicznie stało się to niemożliwe. Smok Drogon stopił go swoim ognistym oddechem. 

Mimo petycji apelującej o ponowne nakręcenie ósmej serii, nie będzie ani nowej wersji zakończenia realizowanej przez HBO, ani sequeli z bohaterami znanymi z "Gry o tron".

Ci, którzy jeszcze nie przeboleli, że serialowa "Gra o tron" się skończyła, będą mogli obejrzeć w najbliższy poniedziałek dwugodzinny dokument o pracy na planie ósmego sezonu. Premiera filmu "Gra o tron: Ostatnia warta" 27 maja o 20:10 w HBO.

Więcej o: