Michał Żebrowski na zdjęciu bez koszulki ze starym plakatem "Wiedźmina". Fani: Geralt jest tylko jeden

Michał Żebrowski co prawda nie gra żadnej roli w serialu Netfliksa, ale właśnie przypomniał o "Wiedźminie" ze swoim udziałem za pomocą humorystycznej fotografii. Pozuje do niej w częściowym negliżu z niezbyt zadowoloną miną. Stoi obok plakatu ze swoją podobizną z młodych lat.
Zobacz wideo

Michał Żebrowski w polskiej adaptacji "Wiedźmina" grał główną rolę, czyli słynnego Geralta. W serialu Netfliksa udziału nie bierze, a to dlatego, że zapomniał wysłać na casting swoje nagranie, o czym sam opowiadał. Ale właśnie wszystkim przypomniał o pierwszej filmowej wersji słynnej książki Sapkowskiego. Wystarczyło tylko jedno zdjęcie!

>>>Andrzej Sapkowski unikał mówienia o "Wiedźminie" Netfliksa. W końcu wypalił: serialowi daleko do moich książek<<<

"Wiedźmin jest tylko jeden"

W amerykańskiej wersji "Wiedźmina" w tę samą postać, co Michał Żebrowski wciela się Henry Cavill. Aktor najlepiej jest znany z roli Supermena, więc możemy uznać, że to godne zastępstwo. Nie zmienia to faktu, że wielu osobom właśnie twarz Polaka najbardziej się z postacią Białego Wilka kojarzy. Tak przynajmniej wynika z licznych komentarzy pod najnowszą żartobliwą fotografią Michała Żebrowskiego.

Pozuje on bez koszulki obok starego plakatu "Wiedźmina" z nadąsaną miną, by zaznaczyć, że nie jest już w tak dobrej formie fizycznej, co w czasie, gdy Geralta grał. Sugeruje to dodatkowo podpis "Instagram vs reality" - to ma oznaczać, że rzeczywistość nie przedstawia się tak spektakularnie, jak zdjęcia z Instagrama.

W komentarzach pod zdjęciem za to widać rozliczne dowody sympatii. Najczęściej pojawia się tam komentarz:

Wiedźmin jest tylko jeden.

Czy też można przeczytać:

Panie Michale niezrównany Wiedźmin!!! Nikt inny tylko Pan!!! Bardzo serdecznie pozdrawiam i dziękuję za tę Pana postać.

Uwaga, komentarze w podobnym tonie można tam znaleźć takie w języku angielskim:

You're still the Real Geralt to me - Dla mnie to ty ciągle jesteś Prawdziwym Geraltem.


Reality can hurt but u are and always will be for me Geralt z Rivii - Rzeczywistość może nie jest zbyt łaskawa, ale Ty jesteś i zawsze będziesz dla mnie Gerlatem z Riwii.

>>>Henry Cavill pokazał blizny z serialu "Wiedźmin" Netfliksa. "Kiedy zabierasz pracę do domu"<<<

Niektórzy nawet uważają, że to pan Michał dalej powinien dalej grać tę rolę:

Michale, teraz byłbyś jeszcze lepszym wiedźminem. Oczywiście trening trzeba byłoby przycisnąć, ale Geralt nie wyglądał tak gładko jak w serialu z 2001.

Czyli jednak nasz Wiedźmin jest najlepszy.

Szkoda, że nie gra Pan znowu Wiedźmina, bo ten wybrany teraz aktor jest jakiś taki wyblakły.

Czy też:

Cavilla obejrzę z ciekawości ale Wiedźmin, na wieki wieków, będzie miał dla mnie jedną twarz.

>>>Michał Żebrowski mógł zagrać w "Wiedźminie" Netfliksa, ale się spóźnił. Sam się przyznał<<<

Musimy jeszcze trochę poczekać, żeby się przekonać, jak sobie poradził Henry Cavill. Nie podano jeszcze oficjalnej daty premiery serialu "Wiedźmin" z jego udziałem, ale przewiduje się, że odbędzie się w drugiej połowie tego roku. 

W serialowej ekranizacji cyklu powieści Andrzeja Sapkowskiego oprócz Henry'ego Cavilla i Anyi Chalotry na pewno pojawią się Freya Allan jako Ciri i Joey Batey, który zagra Jaskra. W obsadzie produkcji znalazł się także polski aktor Maciej Musiał, który ma już na koncie współpracę z Netfliksem. Musiał zagrał główną rolę w pierwszym polskim serialu wyprodukowanym dla serwisu - "1983".

>>>Wiedźmin musi być w formie. Henry Cavill pracuje na planie serialu nawet 16 godzin dziennie<<<

Więcej o: