Premiery HBO na czerwiec 2019: "Venom", "Wielkie kłamstewka", "Jak pies z kotem", "Paragraf 22" [LISTA]

HBO jak zwykle przygotowało kilka filmowych i serialowych premier na kolejny miesiąc. W czerwcu będzie można zobaczyć m.in. "Venom" z Tomem Harydym, "Jak pies z kotem" z Robertem Więckiewiczem czy nowe odcinki seriali "Opowieść podręcznej" i "Wielkie kłamstewka". Oto lista premier HBO.

Jak zwykle, HBO szykuje kilka mocnych serialowych premier. W czerwcu są to choćby: drugi sezon "Opowieści podręcznej" (a już niedługo będzie można oglądać też trzeci) - w HBO od 11 czerwca, a także "Wielkich kłamstewek" - w nowych odcinkach oprócz dobrze znanych aktorek będzie można oglądać także Meryl Streep (premiera 10 czerwca).

"Paragraf 22" to z kolei projekt George'a Clooneya, który jest adaptacją amerykańskiego pisarza Josepha Hellera (premiera 30 czerwca).

"Jak pies z kotem" to film Janusza Kondratiuka, autora niezapomnianych "Dziewczyn do wzięcia". Scenariusz opowiada o słodko-gorzkich relacjach rodzinnych, dla których inspiracją była prawdziwa historia - m.in. złożonych relacji, które łączyły go z bratem, Andrzejem Kondratiukiem. On także był reżyserem, stworzył razem z Janem Himilsbachem kultowy film "Wniebowzięci". HBO pokaże film 23 czerwca.

Inna pełnometrażowa premiera HBO to "Venom" z Tomem Hardym - coś dla fanów ekranizacji komiksów. A ci, którzy mają sentyment do "Kubusia Puchatka", pewnie z chęcią obejrzą "Krzysiu, gdzie jesteś?".

Kondratiuk o swoim bracie: Żałuję, że nie byliśmy blisko. A mogliśmy robić filmy razem >>

Premiery HBO na czerwiec 2019 [lista] - seriale:

Nox - emerytowana policjantka zrobi wszystko, aby odnaleźć swoją zaginioną córkę. Francuski miniserial kryminalny o mrocznych zakamarkach Paryża (premiera pierwszego odcinka w 5 czerwca, kolejne w środy, HBO3)

W trasie z Aspergerem - sześcioodcinkowy serial dokumentalny pokazujący perypetie grupy komediowej, którą tworzy czterech kumpli z zespołem Aspergera (premiera pierwszego odcinka 6 czerwca, kolejne w czwartki, HBO)

Durrellowie IV - czwarty sezon serialu o zmęczonej angielską rzeczywistością rodzinie Durrellów, która postanawia przenieść się na bajeczną wyspę Korfu (premiera pierwszego odcinka 8 czerwca, kolejne w soboty, HBO3)

Wielkie kłamstewka II - drugi sezon nagrodzonego czterema Złotymi Globami i ośmioma nagrodami Emmy serialu o pozornie idealnym życiu na amerykańskich przedmieściach (premiera pierwszego odcinka 10 czerwca o 3:00 rano, powtórka o 20:10, kolejne w poniedziałki, HBO)

Opowieść podręcznej II - Elisabeth Moss w drugim sezonie dystopijnej opowieści o świecie, w którym kobiety zostały całkowicie podporządkowane władzy (premiera pierwszego odcinka 11 czerwca, kolejne we wtorki, HBO)

Wiktoria III - trzeci sezon opowieści o królowej Wiktorii, jednej z najdłużej sprawujących władzę władczyń w historii (premiera pierwszego odcinka 16 czerwca, kolejne w niedziele, HBO3)

Euforia - serial o zagubionych we współczesnym, zdominowany przez media społecznościowe świecie nastolatkach (premiera pierwszego odcinka 17 czerwca, kolejne w poniedziałki, HBO)

Angie Tribeca IV - czwarty sezon prześmiewczego serialu, którego bohaterami są policjantka Angie Tribeca i współpracujący z nią detektywi (premiera pierwszego odcinka 23 czerwca, kolejne w niedziele, HBO3)

Paragraf 22 - miniserial w reżyserii George’a Clooneya przedstawiający losy młodego żołnierza, który ma dość wojny (premiera pierwszego odcinka 30 czerwca, kolejne w niedziele, HBO3)

Premiery HBO na czerwiec 2019 [lista] - filmy:

Krzysiu, gdzie jesteś? - Ewan McGregor jako zagubiony dorosły Krzyś, który potrzebuje pomocy swoich starych przyjaciół ze Stumilowego Lasu (premiera 2 czerwca, HBO)

Opieka zastępcza - wyreżyserowany przez laureatów Oscara film dokumentalny o systemie opieki zastępczej w USA (premiera 6 czerwca, HBO)

Daphne i Velma - komedia familijna o bystrym kobiecym duecie, który próbuje rozwiązać skomplikowaną zagadkę (premiera 8 czerwca, HBO)

Venom - wysokobudżetowa ekranizacja komiksu z Tomem Hardym w roli mężczyzny, który za sprawą swojego symbiota otrzymuje nieprawdopodobną moc (premiera 9 czerwca, HBO)

Druga strona medalu: Skandal w amerykańskiej gimnastyce - film dokumentalny o skandalu związanym z molestowaniem seksualnym, który wstrząsnął amerykańskim światem sportu w 2017 roku (premiera 13 czerwca, HBO)

Deadwood - bohaterowie cieszącego się uznaniem krytyków serialu HBO Deadwood wracają, aby zmierzyć się z przeznaczeniem (premiera 16 czerwca, HBO)

Kampania Beto - dokument HBO ukazujący kulisy kampanii demokratycznego kongresmena Beto O'Rourke’a, który stanął do walki wyborczej z Tedem Cruzem o jedno z miejsc Teksasu w Senacie USA (premiera 20 czerwca, HBO)

Alex i ja - życie młodej dziewczyny wywraca się do góry nogami, kiedy jej wielka idolka ożywa z plakatu. Opowieść o pasji, pogoni za sukcesem i sile młodzieńczych marzeń (premiera 22 czerwca, HBO)

Jak pies z kotem - najnowszy film Janusza Kondratiuka opowiadający o skomplikowanej relacji łączącej dwóch braci. Robert Więckiewicz oraz Olgierd Łukaszewicz w rolach głównych (premiera 23 czerwca, HBO)

Raport specjalny VICE'a: Przyszłość pracy - raport specjalny Vice, który poświęcony jest tematowi przyszłości pracy (premiera 27 czerwca, HBO)

Obyś następnym razem umarła - naiwna nastolatka rozpoczyna internetowy romans ze swoim nauczycielem angielskiego. Dramat młodzieżowy o cyberbullyingu (premiera 27 czerwca, HBO)

Rampage: Dzika furia - widowiskowy film akcji z elementami kina science fiction o nieudanym eksperymencie naukowym, który sprawia, że grupa zwierząt zaczyna siać ogromne spustoszenie (premiera 30 czerwca, HBO)

Więcej o: