Netflix ujawnił datę premiery ostatniego sezonu serialu "Jessica Jones"

Netflix pokaże swoim użytkownikom trzeci i ostatni sezon serialu "Jessica Jones" już w czerwcu. Ogłoszono właśnie dokładną datę premiery.
Zobacz wideo

Niespodzianką jest czerwcowa premiera trzeciego sezonu "Jessiki Jones". Na początku jednak nie było wiadomo, kiedy dokładnie ona nastąpi. Netflix jednak w końcu zdradził trochę więcej szczegółów. Nie musicie czekać za długo, to już za dwa tygodnie.

>>Nowy horror na Netfliksie powoduje, że ludziom robi się niedobrze. Nie tylko sceny z wymiotami są zbyt realistyczne<<

Premiera 3. sezonu "Jessiki Jones"

Fani będą mogli śledzić nowe przygody Jessiki już od 14 czerwca. Wtedy też zostanie opublikowany ostatni sezon serialu jej poświęconego.

Jessica Jones to superbohaterka z uniwersum Marvela, która charakteryzuje się niezwykłymi zdolnościami, trudną osobowością, talentem do robienia sobie kłopotów i rozwiązywania kryminalnych zagadek. Kobieta cierpi bowiem na zespół stresu pourazowego, przez który postanawia porzucić swój superkostium na rzecz własnej agencji detektywistycznej - pomaga zwykłym obywatelom, jak i innym superbohaterom.

 

Nie dziwi fakt, że to ostatni sezon tego serialu - wcześniej zostały anulowane serie o Punisherze, Luke'u Cage'u, Iron Fiście i Daredevilu. To łączy się z faktem, że Disney, który jest właścicielem Marvela, planuje stworzyć własną platformę streamingową. Nie wiadomo, czy któryś z tych bohaterów powróci właśnie tam.

>>Netflix - lista tytułów, które znikną z platformy do końca maja<<

Więcej o: