"Zasada przyjemności" - nowy polski serial kryminalny w Canal+ z odkodowaną premierą

Akcja nowego serialu Canal+ zatytułowanego "Zasada przyjemności" będzie rozgrywać się w Warszawie, Odessie i Pradze. Policjanci będą starali się rozwikłać zagadkę związaną ze śmiercią młodych kobiet w tych trzech miastach.

"Plaża w Odessie, ciepłe popołudnie. Uwagę plażowiczów zwraca dryfująca samotnie łódka, wewnątrz której dwóch przerażonych pływaków odkrywa nagie, okaleczone ciało młodej kobiety. Tego samego dnia na Bulwarze Wiślanym w Warszawie wezwana do tajemniczej napaści policja dokonuje makabrycznego odkrycia w bagażniku opuszczonego samochodu" - czytamy w opisie serialu.

"Zasada przyjemności" - nowy polski serial kryminalny w Canal+. Premiera odkodowana

Małgorzata Buczkowska gra policjantkę Marię Sokołowską - nadkomisarz stara się trzymać dystans i nie ulegać emocjom. Karel Roden wciela się w Victora Seiferta - należącego do jednej z pierwszych generacji oficerów policji wykształconych w demokratycznych Czechach. Sergey Strelnikov to serialowy Serhij Franko - kapitan policji z Odessy. Potrafi być gwałtowny, choć stara się panować nad emocjami.

W obsadzie "Zasady przyjemności" znaleźli się również m.in. Robert Gonera, Mirosław Baka i Dawid Czupryński. Reżyserem produkcji jest Dariusz Jabłoński ("Wino truskawkowe"), a scenariusz napisał Maciej Maciejewski, autor dwóch sezonów "Gliny".

 

9 czerwca od rana zostanie uruchomione pasmo odkodowane Canal+ dla abonentów NC+ i wybranych sieci kablowych. O 21:00 premierę będą miały dwa pierwsze odcinki "Zasady przyjemności". Wcześniej, od 12:00, cztery pierwsze odcinki będą dostępne na nc+ GO i nc+ GO TV.

Więcej o: