Netflix wypuścił zwiastun drugiego sezonu "Dark". Bohaterzy odkryją szokujące tajemnice

"Dark" to niemiecki serial, którego pierwszy sezon cieszył się niemałym uznaniem widzów i krytyków na całym świecie. 21 czerwca będziemy mogli zobaczyć kolejną serię! Ze zwiastuna dowiadujemy się też, że czeka nas trylogia.
Zobacz wideo

"Dark" opiera się na ciekawym pomyśle - akcja pierwszej serii zaczęła się we współczesności, a potem niespodziewanie przeniosła się do przeszłości, by pokazać najbardziej zaskakujące pomysły na fabułę, jakie scenarzyści mogli mieć.

>>>Netflix skończył kręcić "Wiedźmina". Potwierdziła to główna producentka<<<

"Dark". Zwiastun drugiego sezonu 

Co nas czeka tym razem? Twórcy w pierwszym sezonie, który pojawił się w serwisie w 2017 roku, dali nam wgląd w psychikę głównych bohaterów, przy okazji zabawiając się w ten sposób z widzami. Teraz Netflix zachęca niemniej tajemniczym zdaniem-"Zaginione dziecko zmusza cztery rodziny do gorączkowego poszukiwania odpowiedzi. Pogoń za prawdą ujawnia szokujące, skrywane od pokoleń tajemnice". Twórcy zaplanowali także następną serię, tak by powstała z tego trylogia. Sam zwiastun jest wyjątkowo mroczny:

 

Za reżyserię odpowiedzialni byli Baran bo Odar i Jantje Friese. To ona napisała scenariusz do wszystkich epizodów serii. W obsadzie drugiego sezonu "Dark" pojawi się kilku nowych aktorów m.in. Sylvester Groth, Winfried Glatzeder i Sandra Borgmann. Również teraz czeka na nas osiem pełnych mroku epizodów. 

>>>Netflix dostał kolejny pozew. Tym razem od kochanki Pablo Escobara. M.in. za scenę erotyczną z rewolwerem<<<

Więcej o: