"Pod powierzchnią". Drugi sezon najpierw w sieci, potem w telewizji. W obsadzie Kolak i Poniedziałek

Drugi sezon "Pod powierzchnią" będzie można oglądać przedpremierowo już w czerwcu w internecie. TVN pokaże te odcinki dopiero jesienią.
Zobacz wideo

Pierwszy odcinek drugiego sezonu będzie można obejrzeć w player.pl po wykupieniu pakietu już 17 czerwca. Kolejne będą udostępniane w tygodniowych odstępach. Na antenie TVN emisja serialu planowana jest na jesień w czasie prime time.

- Zeszłej jesieni "Pod powierzchnią" podbiło serca widzów. Korzystając z wolności, jaką daje player.pl, drugi sezon serialu pojawi się już 17 czerwca w serwisie - mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl.

Drugi sezon "Pod powierzchnią" - nowi aktorzy w obsadzie

Siedmioodcinkowa produkcja w reżyserii Borysa Lankosza oraz Bartka Konopki pokaże dalsze losy bohaterów "Pod powierzchnią". Finał pierwszej serii odkrył przed widzami zaskakującą prawdę o zniknięciu Maksa - synka Marty (Magdalena Boczarska) i Bartka (Bartłomiej Topa). Chłopiec żyje i znajduje się pod opieką swojej dawnej niani - Igi. Co tak naprawdę wydarzyło się przed laty? Dlaczego dziewczyna uprowadziła dziecko? Czy Marta zdoła odzyskać syna? Ola, po dramatycznych wydarzeniach na szkolnym balu, znika wraz z Jankiem. Jak potoczą się ich losy? Czy Maciek zdoła odnaleźć ciężarną córkę?

W obsadzie "Pod powierzchnią" oprócz Boczarskiej i Topy są m.in.: Łukasz Simlat, Maria Kowalska, Michalina Łabacz, Mateusz Banasiuk, Ilona Ostrowska i Małgorzata Hajewska-Krzysztofik. W drugim sezonie dołączą do nich Agnieszka Suchora, Katarzyna Kwiatkowska, Dorota Kolak oraz Jacek Poniedziałek.

Więcej o: