"Gra o tron". Kto jest głównym bohaterem serialu HBO? Tę postać oglądaliśmy najczęściej

"Gra o tron" się skończyła i wiemy już, kto ostatecznie rządzi w Królewskiej Przystani. A który bohater tak naprawdę był główną postacią w serialu HBO? Kto miał najwięcej czasu ekranowego?

Jeśli porównamy czas, jaki każdy z aktorów jest widoczny na ekranie w ciągu ośmiu sezonów "Gry o tron", na czoło wyścigu wysuwają się zdecydowanie dwie osoby: Kit Harington i Peter Dinklage - tylko ich można było oglądać przez więcej niż 600 minut. 

"Gra o tron". Kto jest głównym bohaterem serialu HBO? Tę postać oglądaliśmy najczęściej

 

To ten ostatni, wcielający się w Tyriona Lannistera, może jednak zostać uznany za głównego aktora obsady. Dinklage jest w kadrze przez 697 minut, a Harington (Jon Snow) przez 651 minut. Na trzecim miejscu w tym zestawieniu uplasowała się Emilia Clarke (Daenerys Targaryen) z wynikiem 524 minut. Co ciekawe, Branowi Starkowi wystarczyły 224 minuty, by na końcu zostać wybranym władcą Sześciu Królestw.

"Gra o tron: Ostatnia warta". Emocjonalna reakcja Kita Haringtona na to, co Jon Snow robi w finale [WIDEO] >>

Jeśli o "ważności" postaci i aktorów w serialu "Gra o tron" miałyby decydować pieniądze, wygląda to mniej zróżnicowanie. Kit Harington, Emilia Clarke, Lena Headey (Cersei Lannister), Peter Dinklage oraz Nikolaj Coster-Waldau (Jamie Lannister) dostawali podobno ostatnio po 710 tysięcy dolarów za odcinek.

Więcej o: