Netflix ogłasza "Koniec czekania". Jest oficjalny zwiastun "Domu z papieru 3"

"Dom z papieru" to jeden z najchętniej oglądanych seriali w serwisie Netflix. Seria zdobyła międzynarodową Emmy dla najlepszego serialu dramatycznego. 19 lipca pojawi się już trzeci sezon, a dystrybutor zachęca słowami "Tym razem nie chodzi o pieniądze. Tym razem chodzi o rodzinę".

Popularny serial opowiada o przestępcach, których rekrutuje tajemniczy człowiek używający pseudonimu "Profesor". Celem grupy jest napad na hiszpańską mennicę, a gdy dokonują napadu, barykadują się w budynku razem z zakładnikami. Co się będzie działo dalej?

>>>Krzysztof Piątek gra dla Netfliksa. Napastnik A.C. Milan promuje "Dom z papieru" [WIDEO]<<<

"Koniec czekania". Jest oficjalny zwiastun "Domu z papieru 3"

Sam Netflix przypomina, co się wydarzyło w poprzednim sezonie i buduje napięcie na nowo słowami: Po ucieczce z Mennicy Narodowej z miliardem euro w kieszeni, Profesor otrzymuje wiadomość: jeden z członków ekipy został zatrzymany. Jedyną szansą na uratowanie go i utrzymanie w tajemnicy miejsca pobytu pozostałych jest zebranie wszystkich i zaplanowanie kolejnego napadu - największego, jaki można sobie wyobrazić.

 

W serialu występują m.in.: Ursula Corbero (Tokio – pełni funkcję narratora), Alvaro Morte (Profesor), Paco Tous (Moskwa), Pedro Alonso (Berlin), Miguel Herrán (Rio), Alba Flores (Nairobi), Jaime Lorente (Denver), Darko Peric (Helsinki), Roberto Garcia Ruiz (Oslo), Itziar Ituño (inspektor Raquel Murillo), Esther Acebo (Mónica Gaztambide), Enrique Arce (Arturo Román), María Pedraza (Alison Parker). Za produkcję odpowiada Alex Pina.

>>"Wiedźmin". Kiedy będzie premiera serialu Netfliksa? Poszedł kolejny przeciek od ekipy<<

Więcej o: