Lidl ma nie lada gratkę dla miłośników "Gry o Tron". Limitowana seria whisky już dostępna

Niemiecka sieć sklepów Lidl przygotowała specjalną ofertę dla miłośników "Gry o Tron". Od 3 czerwca na stronie internetowej sklepu można kupić niezwykłą whisky single malt z siedmiu różnych destylarni, nawiązujących do siedmiu rodów Westeros.
Zobacz wideo

Jak informuje Lidl Polska, limitowana edycja whisky single malt została stworzona przy współpracy marki Diaego z HBO z okazji ósmego i ostatniego już sezonu "Gry o Tron". Alkohole składające się na ten zestaw zostały wyprodukowane w destylarniach Lagavulin, Talisker, Cardhu, Royal Lochnagar, Dalwhinnie, Clynelish i Glendullan.

Lidl sprzedaje limitowaną serię whisky inspirowaną "Grą o Tron". Do końca oferty mniej niż miesiąc

Seria whisky inspirowana "Grą o Tron" składa się z siedmiu różnych trunków z etykietami i nazwami nawiązującymi do nazw rodów z kultowego już serialu HBO. Limitowane butelki whisky single malt można kupić zarówno w zestawie, jak i pojedynczo. Cena jednej butelki trunku z etykietą inspirowaną "Grą o Tron" waha się od 219 do 399 zł. Najdroższa z nich różni się od pozostałych pod względem wizualnym - to trunek z Oban, najmniejszej destylarni w Szkocji. Czarna butelka nawiązuje do Nocnej Straży.

Miłośnicy "Gry o Tron", którzy chcą kupić limitowaną edycję whisky single malt muszą się spieszyć. Oferta ta będzie dostępna tylko do 1 lipca lub do wyczerpania zapasów. 

Książki z serii "Pieśń Lodu i Ognia" dostępne są w formie e-booków w Publio.pl >>

Więcej o: