"Gra o tron". Wszyscy narzekali na ostatni sezon, a to był najchętniej oglądany serial

"Gra o tron" swoim finałowym sezonem podzieliła widzów na dwa obozy - jedni są zachwyceni, tym co zobaczyli, drudzy skrajnie zawiedzeni. Coraz bardziej krytyczne oceny pojawiały się z odcinka na odcinek, a serial i tak pobił rekord oglądalności - sam finał obejrzało 19 mln osób. Seria wygrała także na HBO Go.
Zobacz wideo

"Gra o tron" dobiegła końca i już śmiało można powiedzieć, że maj do niej należał. Mimo krytycznych ocen, finałowy sezon bił rekordy oglądalności - ostatni odcinek obejrzało 19, 2 mln osób. Okazuje się, że był to także najpopularniejszy serial na platformie HBO Go - choć np. serial "Czarnobyl" ma dużo lepsze recenzje na IMDb.

>>"Czarnobyl" najlepiej ocenianym serialem w bazie filmowej IMDb. Pokonał "Grę o tron" i "Breaking Bad"<<

"Gra o tron" - najchętniej oglądany serial na HBO Go w maju

"Gra o tron" znajduje się na pierwszym miejscu, ale w dodatku seria dokumentalna "Gra o tron: Za kulisami" znalazła się na pozycji czwartej. Jak informują Wirtualne Media, tak wygląda lista 10 najpopularniejszych serialów na HBO Go w maju:

1. "Gra o tron"
2. "Czarnobyl" 
3. "Templariusze" 
4. "Gra o tron: Za kulisami" 
5. "Paragraf 22" 
6. "Ślepnąc od świateł" 
7. "Gomorra"
8. "Gra o tron: Zasady gry" 
9. "The Walking Dead" 
10." Młody Sheldon"

>>>"Gra o tron". Fani wściekli na producentów za finał, a kluczową decyzję podjął George R.R. Martin<<<

Jaki widać, widzowie chętnie też oglądali serial "Gra o tron: Zasady gry". Mimo że wszyscy tak narzekali, to oglądali wiernie wszystko, co "Gry o tron" dotyczyło". Warto jednak zauważyć, że "Czarnobyl" wylądował na pozycji drugiej, kto wie, co się stanie w czerwcu.

HBO GO daje dostęp swoim użytkownikom do ok. 800 filmów i 200 seriali. Warto więc też zwrócić uwagę na to, że dużą popularnością cieszy się nasze polskie "Ślepnąc od świateł", które dostępne jest na platformie od października ubiegłego roku. 

Więcej o: