"Czarno to widzę" wraca z nowymi odcinkami do polskiej TV. Będzie hołd dla Prince'a

Piąty sezon komedii "Czarno to widzę" będzie można oglądać w FOX Comedy od 8 czerwca. Zazwyczaj właśnie podczas realizacji piątej serii amerykańskie produkcje przekraczają wyjątkową granicę setnego odcinka. Twórcy tego serialu poświęcili go Prince'owi.
Zobacz wideo

Serial "Czarno to widzę" opowiada o Andre ‘Dre’ Johnsonie, który pragnie wychować czwórkę swoich dzieci zgodnie z zasadami swojej kultury, pomimo że mieszka w sąsiedztwie białych i zamożnych ludzi. Niestety nie do końca podoba się to jego żonie Rainbow oraz ojcu.

Dla Dre i Rainbow Johnsonów sukcesem było wysłanie najstarszej córki Zoey na Kalifornijski Uniwersytet Liberal Arts, co miało miejsce w poprzednim sezonie. Natomiast w najnowszej odsłonie produkcji ich kolejne dziecko, czyli Junior, dostanie się na Howard University, co napawa rodziców dumą. Co powiedzą, kiedy syn zamiast rozpocząć studia postanowi zrobić sobie roczną przerwę? W międzyczasie okazuje się, że młodsze dzieci Jack i Diane nie znają kultowej muzyki Prince'a! Dlatego każdy członek rodziny postanawia opowiedzieć bliźniakom o ogromnym wpływie artysty na ich życie.

"Czarno to widzę" wraca z nowymi odcinkami do polskiej TV. Będzie hołd dla Prince'a

W Stanach Zjednoczonych większość seriali kręconych dla dużych stacji telewizyjnych ma sezony liczące dwadzieścia kilka odcinków. Kiedy produkcja dotrwa do piątej serii, twórcy świętują setny odcinek, który dla wielu tytułów jest wyznacznikiem sukcesu i miarą zaufania fanów. Producenci "Czarno to widzę" postanowili, że ten odcinek będzie istnym półgodzinnym hołdem dla muzyki i dziedzictwa "króla" Rogersa Nelsona, czyli Prince’a.

Opuściła nas kolejna wielka gwiazda popu

W odcinku "Purple Rain" Dre, Bow oraz starsi członkowie rodziny Johnsonów postanowią uświadomić młodych bliźniaków: Jacka i Diane jaki wpływ miała ta muzyka na ich życie. W związku z tym widzowie będą mogli obejrzeć występy muzyczne, które oddadzą hołd muzyce artysty. Wiele z piosenek takich jak: "Kiss", "Erotic City", "Sexy MF", "Purple Rain" - zostało nagranych w stylu "Czarno to widzę", z Andersonem, Ross, Yarą Shahidi, a Martin przebierze się nawet za zmarłego piosenkarza.

Prince: artysta, który nie znał granic >>

Co ciekawe, ojcem Yary Shahidi, która gra w serialui Zoey, był Afshin Shahidi - osobisty fotograf Prince'a. 

W serialu występują: Anthony Anderson jako Andre "Dre" Johnson, Tracee Ellis Ross jako Rainbow Johnson, Yara Shahidi jako Zoey Johnson, Marcus Scribner jako Andrew Johnson Jr., Miles Brown jako Jack Johnson, Marsai Martin jako Diane Johnson.

Pierwszy odcinek piątej serii będzie można zobaczyć w sobotę 8 czerwca o godz. 12:20 na FOX Comedy.

Więcej o: