Tajemnica zdjęcia "Przyjaciół". Aniston zdradziła szczegóły. "Chwilę potem staliśmy się sławni"

Jennifer Aniston, jedna z gwiazd serialu "Przyjaciele", była ostatnio gościem programu Ellen DeGeneres. W trakcie rozmowy wyjawiła historię historycznego i wręcz symbolicznego już zdjęcia obsady, które zrobiono młodym aktorom na chwilkę przed emisją pierwszego odcinka. Opowieść jest naprawdę ujmująca.
Zobacz wideo

"Przyjaciele" do dziś pozostają jednym z najpopularniejszych serialów komediowych świata, mimo że jego premiera obyła się blisko 25 lat temu. Fani ciągle go uwielbiają, a grająca Monikę Courtney Cox podzieliła się starym zdjęciem z wycieczki do Las Vegas. Nie było do końca wiadomo, dlaczego jest tak wyjątkowe, aż Jennifer Aniston wyjawiła jego historię.

>>"Przyjaciele" jednak znikną z Netfliksa i innych serwisów. Nie przedłużą im licencji<<

Przyjaciele". Symboliczne zdjęcie obsady serialu. Jennifer Aniston zdradza uroczą historię

Zdjęcie jest z pozoru dość niewinne. Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer siedzą w samolocie i uśmiechają się do obiektywu. Courtney Cox podpisała je naśladując tytuł odcinka serialu:

Ten odcinek, w którym nasza szóstka pojechała do Vegas i jeszcze nikt nie wiedział, że jesteśmy "P.R.Z.Y.J.A.C.I.Ó.Ł.M.I".
 


Ellen DeGeneres zapytała o fotografię Jennifer Aniston. Okazuje się, że łącząca się ze zdjęciem historia jest naprawdę urocza. Jennifer wyjaśniła:

Nasz reżyser Jimmy Burrows postanowił, że zabierze nas na obiad do Vegas. Zjedliśmy w Spago w Ceasar's Palace i było tak szykownie.

Po obiedzie wygłosił znamienne przemówienie. Był bowiem pewny, że serial będzie przebojem, a ich życie już nigdy nie będzie takie samo. Aniston wspomina, że powiedział:

Ten świat może być naprawdę przerażający, musicie więc trzymać się razem i o siebie dbać.

Później było jeszcze ciekawiej:

Dał nam kilkaset dolarów i oznajmił: "Idźcie pograć do kasyna, bo to jest ostatni raz, kiedy możecie wejść tam anonimowo". Nie mieliśmy pojęcia, o czym mówi, ale potem naprawdę się okazało, że to był ostatni raz, kiedy mogliśmy tak zrobić.

Jennifer powiedział też, że chętnie zagrała by w nowym sezonie serialu - jest też przekonana, że reszta obsady też by się zgodziła.

 

Pierwszy odcinek "Przyjaciół" został wyemitowany w 1994 roku, powstało 10 sezonów. Seria pokazywała perypetie grupki sześciu młodych znajomych, którzy mieszkają w Nowym Jorku. Produkcja szybko zyskała ogromną popularność na całym świecie - oglądali ją widzowie w ponad 100 krajach. Ostatni epizod przyciągnął przed ekrany widownię liczącą sobie 51, 1 mln osób. Przez 10 lat swojego istnienia "Przyjaciele" zdobyli sześć nagród Emmy, Złoty Glob i blisko 60 innych wyróżnień.

>>Przez 12 lat nikt tego nie zauważył. Teraz wiemy, co łączy film "Kevin sam w domu" z serialem "Przyjaciele"<<

Więcej o: