Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVN. "Motyw" z Kożuchowską i Grochowską kręcą w Gdańsku

Rozpoczęły się prace na planie nowego serialu kryminalnego TVN. "Motyw" to historia o miłosnym trójkącie, a w rolach głównych występują Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Grochowska i Michał Czarnecki.
Zobacz wideo

Fabułę "Motywu" otwiera zbrodnia, a tłem całej sprawy są tajemnice sprzed lat. Rozwiązania tej niełatwej układanki poszukiwać będzie komisarz Paweł Szulc. Widzowie będą też obserwować dynamikę miłosnego trójkąta, który tworzą Luiza (Kożuchowska), "Czarna" (Grochowska) oraz Maks (Czarnecki).

Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVN. "Motyw" z Kożuchowską i Grochowską wiosną w TV

Akcja nowego serialu toczy się w Gdańsku i właśnie w tym mieście, a także w Warszawie, do września będą kręcone zdjęcia. Oprócz Małgorzaty Kożuchowskiej, Agnieszki Grochowskiej i Michała Czerneckiego, w obsadzie znaleźli się m.in. Andrzej Konopka, Magdalena Walach, Olga Bołądź oraz Adam Ferency. Reżyserem serialu jest Paweł Maślona, współscenarzysta "Demona", reżyser "Ataku paniki".

Jak zapowiadają twórcy, do rozwiązania gdańskiego śledztwa nie wystarczy tylko wnikliwa analiza dowodów i przesłuchania podejrzanych - trzeba będzie zajrzeć także w przeszłość i poznać jej tajemnice. Tym samym widzowie zobaczą historię osadzoną we współczesnym Gdańsku, a w retrospekcjach przeniosą się do miasta z lat 80. ubiegłego wieku.

Za scenariusz odpowiada zespół: Tomasz Titkow (główny scenarzysta), Joanna Titkow i Ewa Popiołek, pod nadzorem kreatywnym Katarzyny Śliwińskiej-Kłosowicz (scenarzystka m.in.: "Drugiej Szansy" "Pod Powierzchnią" czy "Diagnozy"). Premiera w TVN jest zapowiedziana na wiosnę przyszłego roku.

Więcej o: