Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVN. "Motyw" z Kożuchowską i Grochowską kręcą w Gdańsku

Rozpoczęły się prace na planie nowego serialu kryminalnego TVN. "Motyw" to historia o miłosnym trójkącie, a w rolach głównych występują Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Grochowska i Michał Czarnecki.
Zobacz wideo

Fabułę "Motywu" otwiera zbrodnia, a tłem całej sprawy są tajemnice sprzed lat. Rozwiązania tej niełatwej układanki poszukiwać będzie komisarz Paweł Szulc. Widzowie będą też obserwować dynamikę miłosnego trójkąta, który tworzą Luiza (Kożuchowska), "Czarna" (Grochowska) oraz Maks (Czarnecki).

Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVN. "Motyw" z Kożuchowską i Grochowską wiosną w TV

Akcja nowego serialu toczy się w Gdańsku i właśnie w tym mieście, a także w Warszawie, do września będą kręcone zdjęcia. Oprócz Małgorzaty Kożuchowskiej, Agnieszki Grochowskiej i Michała Czerneckiego, w obsadzie znaleźli się m.in. Andrzej Konopka, Magdalena Walach, Olga Bołądź oraz Adam Ferency. Reżyserem serialu jest Paweł Maślona, współscenarzysta "Demona", reżyser "Ataku paniki".

Jak zapowiadają twórcy, do rozwiązania gdańskiego śledztwa nie wystarczy tylko wnikliwa analiza dowodów i przesłuchania podejrzanych - trzeba będzie zajrzeć także w przeszłość i poznać jej tajemnice. Tym samym widzowie zobaczą historię osadzoną we współczesnym Gdańsku, a w retrospekcjach przeniosą się do miasta z lat 80. ubiegłego wieku.

Za scenariusz odpowiada zespół: Tomasz Titkow (główny scenarzysta), Joanna Titkow i Ewa Popiołek, pod nadzorem kreatywnym Katarzyny Śliwińskiej-Kłosowicz (scenarzystka m.in.: "Drugiej Szansy" "Pod Powierzchnią" czy "Diagnozy"). Premiera w TVN jest zapowiedziana na wiosnę przyszłego roku.

Więcej o:
Komentarze (4)
Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVN. "Motyw" z Kożuchowską i Grochowską kręcą w Gdańsku
Zaloguj się
 • zolzatoja

  Oceniono 4 razy 4

  Bardzo mi żal Czerneckiego. Grać z takimi nabzdyczonymi beztalenciami jak Kożuchowska i Grochowska to musi być koszmar :(

 • eend

  Oceniono 4 razy 4

  I tak od ponad dwudziestu lat , kilka tych samych twarzy damskich, kilka męskich we wszystkich możliwych filmach czy serialach. Przesyt absolutny do tzw. zwymiotowania.

 • amorvertical

  Oceniono 3 razy 3

  Grochowska ma dwie miny, a Korzuchowska jeden paszczośmiech. Obie mogą zagrać co najwyżej w reklamie dezodorantu do stóp. Gościa nie znam, ale współczuję

 • ola-blue

  Oceniono 2 razy 2

  Nie lubię tej aktorki. Kilka szczerych prób przełamania niechęci się nie powiodło. Dla mnie medal za "wybitne zasługi w kaczej kulturze" to porażka...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX