"Gra o tron". Jon Snow pali scenariusz i przeprasza widzów za ósmy sezon. Widzowie nie wytrzymali i zrobili przeróbkę

Ostatni sezon "Gry o tron" miał największą oglądalność ze wszystkich serii, ale jest też najbardziej krytykowany i ma najniższą średnią z recenzji. Rozgoryczeni wielbiciele serialu zrobili teraz przeróbkę jednej ze scen, w której Jon Snow przeprasza ich, za to, że "GoT" tak się skończył.
Zobacz wideo

"Gra o tron" ciągle wywołuje skrajne emocje. Wielu widzów uważa, że ostatni sezon nie spełnił ich wymagań - nie podoba im się, jak zostały poprowadzone wątki kluczowych postaci takich jak Matka Smoków czy Jona Snowa. Wielu uważa, że scenarzyści poszli na łatwiznę i zamiast logicznej opowieści postawili na tanie efekciarstwo, mordując potencjał własnych bohaterów. Powstała nawet petycja, by nakręcić ósmy sezon jeszcze raz. Teraz twórcy kanału  Eating Things na YouTubie stworzyli specjalną przeróbkę, w której serialowy Snow przeprasza widzów. 

>>"Gra o tron". Wszyscy przeoczyliśmy subtelny, ale ważny detal w zakończeniu wątku Brienne<<

Jon Snow pali scenariusz i przeprasza widzów za ósmy sezon "Gry o tron"

Na kanale Eating Things pojawiła się parodia pt. "Jon Snow w końcu przeprosił za ósmy sezon". W tym filmie przerobiono scenę z piątego odcinka ostatniej serii - wtedy też bohaterowie "Gry o tron" palili zwłoki poległych w bitwie o Winterfell. Jon Snow wygłosił w trakcie tej sekwencji płomienne przemówienie, w którym postulował, by ich poświęcenie nie poszło na marne.

W nowej wersji mówi jednak zgoła co innego. Rzuca na stos pogrzebowy scenariusz ostatniego sezonu i przeprasza za to, że był taki kiepski. "Chrzanić sezon ósmy" krzyczy, a towarzyszą mu w tym Arya Stark i Daenerys Targaryen:

>>"Gra o tron". Kubek kawy podczas uczty to nie jedyna wpadka w serialu<<

 

Jon Snow przeprosił za beznadziejny scenariusz, absolutny brak logiki w zachowaniu poszczególnych bohaterów. Dodaje też, że bardzo mu przykro, że twórcy "GoT" nie wyciągnęli wniosków po krytyce serialu "Lost". Przy okazji został także wmontowany pan z kubkiem kawy ze Starbucksa - to kolejne kąśliwe nawiązanie do odcinka, w którym ktoś z ekipy zapomniał zabrać kubek z kawą z planu.

>>"Gra o tron". Wpadka filmowców w czwartym odcinku. Przyjrzyjcie się kubkowi, który stoi na stole<<

Niezależnie od krytyki, "Gra o tron" pozostaje jednym z najpopularniejszych programów telewizyjnych, który widzowie ciągle chętnie oglądają.

Więcej o: