"Gra o tron". Jon Snow pali scenariusz i przeprasza widzów za ósmy sezon. Widzowie nie wytrzymali i zrobili przeróbkę

Ostatni sezon "Gry o tron" miał największą oglądalność ze wszystkich serii, ale jest też najbardziej krytykowany i ma najniższą średnią z recenzji. Rozgoryczeni wielbiciele serialu zrobili teraz przeróbkę jednej ze scen, w której Jon Snow przeprasza ich, za to, że "GoT" tak się skończył.
Zobacz wideo

"Gra o tron" ciągle wywołuje skrajne emocje. Wielu widzów uważa, że ostatni sezon nie spełnił ich wymagań - nie podoba im się, jak zostały poprowadzone wątki kluczowych postaci takich jak Matka Smoków czy Jona Snowa. Wielu uważa, że scenarzyści poszli na łatwiznę i zamiast logicznej opowieści postawili na tanie efekciarstwo, mordując potencjał własnych bohaterów. Powstała nawet petycja, by nakręcić ósmy sezon jeszcze raz. Teraz twórcy kanału  Eating Things na YouTubie stworzyli specjalną przeróbkę, w której serialowy Snow przeprasza widzów. 

>>"Gra o tron". Wszyscy przeoczyliśmy subtelny, ale ważny detal w zakończeniu wątku Brienne<<

Jon Snow pali scenariusz i przeprasza widzów za ósmy sezon "Gry o tron"

Na kanale Eating Things pojawiła się parodia pt. "Jon Snow w końcu przeprosił za ósmy sezon". W tym filmie przerobiono scenę z piątego odcinka ostatniej serii - wtedy też bohaterowie "Gry o tron" palili zwłoki poległych w bitwie o Winterfell. Jon Snow wygłosił w trakcie tej sekwencji płomienne przemówienie, w którym postulował, by ich poświęcenie nie poszło na marne.

W nowej wersji mówi jednak zgoła co innego. Rzuca na stos pogrzebowy scenariusz ostatniego sezonu i przeprasza za to, że był taki kiepski. "Chrzanić sezon ósmy" krzyczy, a towarzyszą mu w tym Arya Stark i Daenerys Targaryen:

>>"Gra o tron". Kubek kawy podczas uczty to nie jedyna wpadka w serialu<<

 

Jon Snow przeprosił za beznadziejny scenariusz, absolutny brak logiki w zachowaniu poszczególnych bohaterów. Dodaje też, że bardzo mu przykro, że twórcy "GoT" nie wyciągnęli wniosków po krytyce serialu "Lost". Przy okazji został także wmontowany pan z kubkiem kawy ze Starbucksa - to kolejne kąśliwe nawiązanie do odcinka, w którym ktoś z ekipy zapomniał zabrać kubek z kawą z planu.

>>"Gra o tron". Wpadka filmowców w czwartym odcinku. Przyjrzyjcie się kubkowi, który stoi na stole<<

Niezależnie od krytyki, "Gra o tron" pozostaje jednym z najpopularniejszych programów telewizyjnych, który widzowie ciągle chętnie oglądają.

Więcej o:
Komentarze (8)
"Gra o tron". Jon Snow pali scenariusz i przeprasza widzów za ósmy sezon. Widzowie nie wytrzymali i zrobili przeróbkę
Zaloguj się
 • lilubia

  Oceniono 7 razy 5

  Brawo

 • tomtg123

  Oceniono 10 razy 4

  GOT pikowała w dół od czasu, gdy film wyprzedził książkę, a 8my sezon to kompletna porażka.
  Można było wymyslić dowolne zakończenie, a należało doprowadzić do niego w spóiny i staranny sposób, z dbałością o szczegóły i o psychologię postaci ( to była bardzo mocna stroną 5ciu pierwszych serii).
  Domalowane komputerowo smoki nie zrobią roboty za scenarzystów.

 • karolhenryk

  Oceniono 1 raz 1

  Ja właśnie przestałem oglądać ten serial, gdy zauważyłem, że "scenarzyści idą na łatwiznę i zamiast logicznej opowieści stawiają na tanie efekciarstwo". Było to bodajże w 4tym sezonie.
  Pierwszy, będący dość wiernym odbiciem książki, był bardzo dobry. Później różnice zaczęły się robić wieksze, ale wciąż to było akceptowalne, bo zachowany był ogólny sens. Ale w pewnym momencie to tanie efekciarstwo przeważyło i przestałem to oglądać. Mimo, że wciąż nie doszli do końca materiału książkowego.

 • wojtekbajer

  Oceniono 1 raz 1

  Jak powiedział Grek Zorba, jaka piękna katastrofa.

 • zakrzyczny

  Oceniono 1 raz 1

  "Gra o tron" kończy się w stylu "Rodziny Soprano" - nie kręćcie więcej.

 • karl.franc

  Oceniono 6 razy -4

  zmierzch jest znacznie lepszy od gry o tron
  chociazby dlatego ze autorka sprzedala prawa do ekranizacji po tym jak skonczyla ksiazki

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX