"Stranger Things 3". Nowy zwiastun zapowiada koniec świata. Jedenastkę czeka straszna bitwa

"Stranger Things 3" będziemy mogli obejrzeć już 4 lipca, a Netflix podkręca atmosferę oczekiwania. W sieci zadebiutował nowy zwiastun serialu i zapowiada, że czeka nas przerażająca przeprawa u boku dzielnej Jedenastki i jej przyjaciół z Hawkins. Pamiętajcie - to "jedno lato zmieni wszystko".
Zobacz wideo

"Stranger Things 3" zapowiada się mrocznie: "Hawkins, lato 1985. Niebezpieczeństwo grozi wszystkim. I tylko oni mogą je powstrzymać.... jedno lato zmieni wszystko." 

>>>To Netflix ma najlepiej oceniany film tego roku. Jedyny z oceną 100 proc., wyprzedził wielkie hity<<

Nowy zwiastun "Stranger Things 3"

Co słychać w małym amerykańskim miasteczku, które kryje mroczną tajemnicę? Z pozoru wszystko w porządku. Szkoła się skończyła, a w mieście otworzyło się nowe centrum handlowe. To także czas, kiedy dzieciaki z Hawkins zaczynają dorastać, a hormony w nich buzują. Pomiędzy naszymi ulubieńcami zaczynają się pierwsze romanse, co skutecznie komplikuje relacje w grupie. Dzieciaki muszą rozgryźć, jak mimo trudów dojrzewania i skrajnych emocji, pozostać przyjaciółmi. Jak gdyby już to nie było wystarczająco trudne, to okazuje się, że wróg wcale nie śpi.

>>Joanna Kulig zaczęła pracę na planie nowego serialu. Netflix daje jej bajeczną stawkę<<

Na horyzoncie pojawia się nowe niebezpieczeństwo. Do akcji wkroczą starzy przeciwnicy, ale pojawią się też nowi i niebezpieczni wrogowie, z jakimi jeszcze nikt się nie mierzył. Jedenastka i jej przyjaciele uświadamiają sobie, że "zło nigdy się nie kończy; zło ewoluuje" - podkreśla Netflix. Teraz wszyscy muszą działać wspólnie, aby przetrwać i zapamiętać, że przyjaźń jest zawsze silniejsza niż strach.

"Stranger Things" to serial, którego pierwszy sezon Netflix pokazał 15 lipca 2016 roku. Szybko się okazało, że ta nostalgiczna opowieść z elementami horroru zachwyciła krytyków i widzów - to był jeden z najczęściej oglądanych tytułów tamtego roku. Podobnie było w przypadku sezonu drugiego, a wszystko zapowiada, że będzie tak samo w przypadku trzeciej serii.

Kolejna seria produkcji braci Duffer będzie liczyła osiem odcinków. Oprócz Billy'ego w obsadzie znaleźli się znowu m.in. Jedenastka (Millie Bobby Brown), Mike (Finn Wolfhard), Dustin (Gaten Matarazzo), Lucas (Caleb McLaughlin) i Will (Noah Scnapp).

Wiadomo także, że w "Stranger things" zobaczymy zupełnie nowe postaci, takie jak burmistrz miasteczka (zagra go Cary Elwes), lokalny reporter (Jake Busey) oraz pracownica lodziarni Starcourt Mall (Maya Thurman-Hawke).

>>Netflix. Millie Bobby Brown wie, jak się skończy "Starnger Things": Bardzo przerażająco<<

Więcej o: