Netflix zrobił niespodziankę fanom i stworzył stronę internetową dla fanów serialu "Dark"

Serial "Dark" wraca na Netfliksa z nowymi odcinkami 21 czerwca 2019 roku. Specjalnie z tej okazji powstała dedykowana serialowi strona internetowa, która ma pomóc widzom połączyć w całość fakty ze skomplikowanej fabuły.

Netflix zrobił wszystkim niespodziankę i odpalił stronę internetową serialu "Dark". W drugim sezonie będzie można śledzić dalsze losy czterech rodzin, które próbują odmienić przeznaczenie swojej małej społeczności. Bohaterowie przekonają się, że każda podjęta przez nich decyzja bezpowrotnie wpływa na ich teraźniejszość, przeszłość i przyszłość. Okazuje się, że łatwo będzie można się w tym wszystkim pogubić. 

>>Netflix dostał kolejny pozew. Tym razem od kochanki Pablo Escobara. M.in. za scenę erotyczną z rewolwerem<<

Strona internetowa "Dark" ma pomóc połączyć fakty z fabuły  

Stronę znajdziecie pod tym adresem."W związku z dzisiejszą premierą drugiego sezonu DARK, Netflix przygotował dedykowaną stronę internetową, na której znajdują się wszystkie najważniejsze informacje pomagające połączyć fakty złożonej fabuły serialu. Już teraz łatwo będzie zbadać kto, co i kiedy..." - czytamy w oficjalnej informacji na ten temat. 

 

>>"Riverdale" pożegna Luke'a Perry'ego specjalnym odcinkiem. To będzie premiera czwartego sezonu<<

"Dark" - fabuła, obsada

"Dark" to niemiecki serial, którego pierwszy sezon cieszył się niemałym uznaniem widzów i krytyków na całym świecie. Serial opiera się na ciekawym pomyśle - akcja pierwszej serii zaczęła się we współczesności, a potem niespodziewanie przeniosła się do przeszłości, by pokazać najbardziej zaskakujące pomysły na fabułę, jakie scenarzyści mogli mieć.

Twórcy w pierwszym sezonie, który pojawił się w serwisie w 2017 roku, dali nam wgląd w psychikę głównych bohaterów, przy okazji zabawiając się w ten sposób z widzami. Teraz Netflix zachęca niemniej tajemniczym zdaniem-"Zaginione dziecko zmusza cztery rodziny do gorączkowego poszukiwania odpowiedzi. Pogoń za prawdą ujawnia szokujące, skrywane od pokoleń tajemnice". Twórcy zaplanowali także następną serię, tak by powstała z tego trylogia.

>>"Stranger Things 3". Nowy zwiastun zapowiada koniec świata. Jedenastkę czeka straszna bitwa<<

Jonas trafił do przyszłości i desperacko próbuje wrócić do 2020 r. W międzyczasie jego przyjaciele - Martha, Magnus i Franziska - próbują odkryć w jaki sposób Bartosz jest związany z tajemniczymi zjawiskami, które dzieją się w miasteczku Winden. Coraz więcej osób jest wciągniętych w wydarzenia sterowane przez tajemniczą postać, która zdaje się być połączona ze wszystkimi strefami czasowymi.

Za reżyserię odpowiedzialni byli Baran bo Odar i Jantje Friese. To ona napisała scenariusz do wszystkich epizodów serii. W obsadzie drugiego sezonu "Dark" pojawi się kilku nowych aktorów m.in. Sylvester Groth, Winfried Glatzeder i Sandra Borgmann. Również teraz czeka na nas osiem pełnych mroku epizodów. 

>>Joanna Kulig zaczęła pracę na planie nowego serialu. Netflix daje jej bajeczną stawkę<<

Więcej o: