"Gra o Tron" HBO będzie wydana na Blu-ray. Oprócz serialu przygotowano kilka bonusów

HBO uchyliło rąbka tajemnicy i zdradziło, kiedy do sprzedaży trafi kolekcja wszystkich sezonów "Gry o Tron" na Blu-ray. Wiadomo także, że będzie się ona składać nie tylko z 73 odcinków 8-sezonowego serialu, ale także wielu materiałów dodatkowych.
Zobacz wideo

Z oficjalnej zapowiedzi HBO Home Entertainment wynika, że pełna kolekcja "Gry o Tron" na Blu-ray ukaże się w Stanach Zjednoczonych już 3 grudnia 2019 roku. Zestaw będzie zawierał wszystkie odcinki ośmiu sezonów serialu, a także 15 godzin ekskluzywnych materiałów. 

"Gra o Tron" na Blu-ray. Ile będzie kosztować ta kolekcja? Czy trafi do Polski?

Jednym z bonusów, które pojawią się wśród materiałów składających się na kolekcję "Gry o Tron" na Blu-ray będzie program prowadzony przez Conana O'Briena, będący tzw. "reunion show", czyli programem pokazującym ponowne spotkanie aktorów z serialu. Wiadomo już, że pojawią się w nim odtwórcy ról Aryi, Brana, Sansy oraz Johna Snowa. Oglądając ten materiał, zobaczymy m.in. jak aktorzy zmienili się na przestrzeni 10 lat, w czasie których pracowali na planie "Gry o Tron". HBO opublikowało fragment tego programu.

 

Oprócz programu, którego gospodarzem jest Conan O'Brien, fani "Gry o Tron", którzy wejdą w posiadanie ekskluzywnej kolekcji, będą mogli zobaczyć takie materiały dodatkowe jak zakulisowe materiały przedstawiające prace na planie produkcji oraz pełnometrażowy film dokumentalny "The Last Watch" mówiący o powstawaniu 8. sezonu "Gry o tron".

Wiadomo już, że kolekcja "Gry o Tron" na Blu-ray będzie kosztować 249 dolarów, czyli ponad 900 złotych. Wciąż nie ma jednak informacji o tym, czy będzie ona dostępna w polskich sklepach.

Więcej o: