To będzie ostatni sezon "Orange Is the New Black". Netflix pokazał finałowy zwiastun

Przygotujcie się, bo 7. sezon "Orange is the New Black" pojawi się na Netfliksie dokładnie 26 lipca. Zwiastun pokazuje, czego możecie się spodziewać po zakończeniu tej historii.

"Orange Is The New Black" to podobnie jak "House of Cards" czy "Stranger Things" jeden z najpopularniejszych serialów Netfliksa. Produkcja opowiadająca o losach kobiet osadzonych w więzieniu dla kobiet przyniosła liczne nominacje do Złotych Globów i nagród Emmy (i cztery statuetki!), a także cztery wygrane Kryształowe Statuetki. Producent uznał, że jednak pora zakończyć tę historię. Pod Koniec lipca odbędzie się premiera siódmego i ostatniego sezonu serialu.

>>Premiery Netflix w lipcu: Pożegnanie z "Orange is the new black", nowe "Stranger Things". No i "Terminator"!<<

Pierwszy zwiastun ostatniego sezonu "Orange is the New Black"

Atmosferę oczekiwania na premierę podgrzewa właśnie pierwszy zwiastun ostatniego rozdziału opowieści:

Zobacz wideo

Wiemy już, że w Maksie żyje się ostatnio wyjątkowo paskudnie, a dzieje się wiele naprawdę niesprawiedliwych rzeczy. Co więcej, przyjaźń łącząca Taystee i Ciny zostanie poważnie zagrożona, kiedy to jednej z nich zacznie grozić dożywocie. Z kolei Gloria i jej kuchenne pomocnice dowiedzą się, jakie jest nowe źródło zysków Polyconu i będzie to prawda brutalna. Zaś Piper na wolności będzie musiała nauczyć się żyć w nowych dla siebie warunkach.

>>Lena Headey reżyseruje swój pierwszy film. Zatrudniła aktorkę, która występowała z nią w serialu "Gra o tron"<<

Ciekawe, czy przy okazji promocji tego sezonu, Netflix znowu zrobi polskim widzom jakąś fajną niespodziankę. Przypominamy, że szóstą serię reklamowała sama Magda Gessler, która w swoim stylu krytykowała więzienną stołówkę. Tak to wyglądało:

Zobacz wideo
Więcej o: