Netflix. Gwiazdy "Stranger Things" przyjadą do Polski. Będzie można z nimi porozmawiać na Openerze

Netflix w związku z premierą trzeciego sezonu "Stranger Things" zrobił nam niespodziankę. Finn Wolfhard i Caleb McLaughlin, czyli filmowi Mike i Lucas, przyjadą do Polski, żeby spotkać się z fanami serialu. Haczyk tkwi w tym, że spotkanie odbędzie się na terenie Open'er Festival w Gdyni. Ale spokojnie, będzie też transmisja na żywo.
Zobacz wideo

"Stranger Things" to jeden z najpopularniejszych serialów Netfliksa. 4 lipca odbędzie się premiera trzeciego już sezonu produkcji pomysłu braci Matta i Rossa Dufferów, a z tej okazji polscy widzowie będą mieli okazję osobiście zadać pytania dwóm aktorom z obsady. Netflix wysyła ich do swojej specjalnej strefy na jednym z najpopularniejszych polskich festiwali muzycznych, Openerze w Gdyni. 

>>Premiery Netflix w lipcu: Pożegnanie z "Orange is the new black", nowe "Stranger Things". No i "Terminator"!<<

Gwiazdy "Stranger Things" przyjadą do Polski

Finn Wolfhard i Caleb McLaughlin, czyli filmowi Mike i Lucas, zjawią się 3 lipca na terenie festiwalu w  strefie "Stranger Things" i wezmą udział w sesji Q&A, w czasie której będą odpowiadać na pytania zebranych na miejscu widzów serialu.

Dla tych, którzy chcieliby tam być, ale nie mogą, mamy dwie informacje na pocieszenie. Po pierwsze, ciągle można sobie kupić karnety na festiwal. Po drugie, transmisję ze spotkania będzie prowadził portal Noizz.pl. Nie wiadomo jeszcze o której godzinie, ale na pewno obędzie się to 3 lipca.  

Spotkanie z młodymi aktorami to kolejny etap promocji serialu w Polsce. Najpierw w sieci pojawił się specjalny odcinek kultowego programu "Nie do wiary" poświęcony tajemniczym wydarzeniom w Hawkins. "Nie może być" poprowadził nikt inny niż Maciej Trojanowski, który i tym razem wystąpił w swojej nieodłącznej muszce pod szyją.

>>Prowadzący kultowego "Nie do wiary" opowiada o wydarzeniach w Hawkins. Netflix kapitalnie promuje "Stanger Things"<<

Wizytę Finna i Caleba zapowiedziano niemniej pomysłowo. Netflix opublikował specjalną grafikę i komunikat:

Z góry przepraszamy @opener_festival za ewentualne anomalie pogodowe na festiwalu. Tak się kończy zapraszanie Drugiej Strony na imprezę.
 

A potem cały komiks:

Kolejna seria wielokrotnie nagradzanej i spotykającej się z sympatią widzów z całego świata produkcji braci Duffer będzie liczyła osiem odcinków. Tym razem akcja serialu będzie rozgrywać się w 1985 roku. W obsadzie znaleźli się znowu m.in. Jedenastka (Millie Bobby Brown), Mike (Finn Wolfhard), Dustin (Gaten Matarazzo), Lucas (Caleb McLaughlin) i Will (Noah Scnapp).

Wiadomo także, że w "Stranger Things" zobaczymy zupełnie nowe postaci, takie jak burmistrz miasteczka (zagra go Cary Elwes), lokalny reporter (Jake Busey) oraz pracownica lodziarni Starcourt Mall (Maya Thurman-Hawke).

Na pewno latem w miasteczku otworzy się nowe centrum handlowe. Na temat samej fabuły wiadomo niewiele, ale znamy tytuły wszystkich odcinków:

- "Suzie, słyszysz mnie?"

- "Szczury z supermarketu"

- "Sprawa zaginionego ratownika"

- "Próba sauny"

- "Źródło"

- "Urodziny"

- "Ukąszenie"

- "Bitwa o Starcourt"

"Stranger Things" to produkcja, której pierwszy sezon Netflix pokazał 15 lipca 2016 roku. Serial zachwycił krytyków i widzów, stając się jednym z najbardziej komentowanych i najchętniej oglądanych tytułów 2016 roku.

>>Netflix. Millie Bobby Brown wie, jak się skończy "Starnger Things": Bardzo przerażająco<<

Więcej o: