"Najgorsze potwory rodzą się w nas samych". Są nowe zdjęcia z "Wiedźmina". Pokazano Ciri, Yennefer i Geralta

Seria zdjęć Geralta, Yennefer i Ciri, do tego oficjalny plakat i zapowiedź kolejnych rewelacji o "Wiedźminie" - Netflix w poniedziałek ruszył z kopyta z promocją produkcji opartej na twórczości Andrzeja Sapkowskiego. Również Henry Cavill, który wciela się w rolę Geralta, pochwalił się nowym zdjęciem w pełnej charakteryzacji.

Netflix cały czas oszczędnie dozuje fanom prozy Andrzeja Sapkowskiego informacje na temat swojego serialu o Wiedźminie. Zdjęcia zakończyły się pod koniec maja tego roku. Wstępnie - choć nikt jeszcze tego oficjalnie nie potwierdził - można spodziewać się, że na Netflixie "Wiedźmina" zobaczymy pod koniec tego roku.

Tymczasem w poniedziałek, bez większych zapowiedzi, Netflix podzielił się serią zdjęć aktorów wcielających się w główne postaci: Geralta (Henry Cavill), Yennefer (Anya Chalotra) i Ciri (Freya Allan). Netflix uruchomił też oficjalne kanały społecznościowe swojej produkcji. 

Oficjalna zapowiedź "Wiedźmina" - 19 lipca. Seria zdjęć Ciri, Yennefer i Geralta

W ten sposób każdy, kto chce zająć się przedwstępnym ocenianiem, czy lepszym wiedźminem był Michał Żebrowski czy będzie nim Henry Cavill, może zacząć snuć swoje rozważania. Zwłaszcza że poza oficjalnymi fotografiami Cavill podzielił się jeszcze innym zdjęciem, gdy jest ucharakteryzowany na Geralta.

 

Zaprezentowano też pierwszy plakat promujący serial: Geralt wpatrujący się w morze, a nad nim widnieje napis: "Najgorsze potwory rodzą się w nas samych". Do tego dołączono oficjalne logo.

W przypadku każdego z trojga aktorów wcielających się w postaci Ciri, Yennefer i Geralta, mamy do czynienia z dwoma zdjęciami. Jedno to zbliżenie na twarz, przypominające portret, drugie pokazuje postaci w pełnej krasie.

Na tym jednak nie koniec - Netflix jeszcze bardziej podkręca tempo i atmosferę, zapowiadając, że na Comic Con w San Diego 19 lipca zaprezentowany zostanie oficjalny trailer serialu.

Więcej o:
Komentarze (66)
Netflix - "Wiedźmin". Nowe zdjęcia z serialu, oficjalny plakat. Fotografie Ciri, Yennefer i Geralta
Zaloguj się
 • red_fang

  Oceniono 30 razy 10

  Wszyscy jakby wyjęci z Top Model, niewiele ma to wspólnego z klimatem oryginału.

 • adso74

  Oceniono 34 razy 10

  Kurdebele, nie podobają mi się. Np. ta Jennefer, choć niewątpliwie ładna, wydaje mi się dość pospolita, a Geralt powinien być mężczyzną bardziej dojrzałym, pobrużdżonym, zużytym itp. Ale wiadomo, nie w każdy gust trafią.

 • peem

  Oceniono 27 razy 9

  Yennefer wygląda jak siostra księżnej Meghan, a nie jestem pewien, czy miała być Murzynką? A co do postaci Wiedźmina, to jednak Michał Żebrowski wyglądał o niebo lepiej. Dlatego sądzę, że idealnym odtwórcą wiedźmina byłby Mads Mikkelsen.

 • pfg

  Oceniono 20 razy 8

  Geralt i Ciri OK, ale Yennefer bez sensu. Konwencjonalna laska z konwencjonalnego filmu fantasy klasy B.

 • obserwator_z_davos

  Oceniono 18 razy 6

  Gerald wygląda jakby wyszedł z salonu odnowy biologicznej. Yennefer zaś zupełnie bez wyrazu, a to przecież była kobieta z charakterem. Zaś Ciri... chyba najlepsza z tej trójki, choć jakaś zbyt wyrośnięta.

 • janbar22

  Oceniono 5 razy 5

  Z Geraltem jest lepiej niz myslalem, zrozumieli, ze on nie jest piekny i mlody. Ufff...

 • maxim38

  Oceniono 15 razy 5

  Dajcie Geraltowi portki bo w tych legginsach to trochę śmiesznie wygląda...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX