Kultowe "Cztery wesela i pogrzeb" wracają jako serial. Mamy zwiastun

"Cztery wesela i pogrzeb" to jedna z najpopularniejszych komedii romantycznych lat 90. To ten film utorował Hugh Grantowi drogę do międzynarodowej kariery. Teraz platforma Hulu postanowiła odświeżyć historię i dostosować ją do współczesnych czasów. Rolę główną zagrała gwiazda "Gry o tron" Nathalie Emmanuel.

Po 25 latach od premiery klasycznej już komedii romantycznej "Cztery wesela i pogrzeb" z Andie MacDowell i Hugh Grantem w rolach głównych, na małych ekranach zadebiutuje serial stworzony na bazie tego samego pomysłu. Dostaniemy nowych bohaterów i nowe romanse, ale w produkcji zobaczymy także Andie MacDowell.

>>"Najgorsze potwory rodzą się w nas samych". Są nowe zdjęcia z "Wiedźmina". Pokazano Ciri, Yennefer i Geralta<<

"Cztery wesela i pogrzeb" - nowa wersja

Zobacz wideo

Główna bohaterką jest pochodząca z Nowego Jorku Maya (w tej roli dobrze znana z "Gry o tron" Nathalie Emmanuel), która leci do Londynu na wesele swoich znajomych. Przy okazji spotyka się z grupą swoich przyjaciół sprzed lat. Jej przygody zaczynają się już na lotnisku, kiedy gubi swoją walizkę. Tam spotyka tajemniczego i przystojnego mężczyznę - ich rozmowa zaczyna się od uszczypliwych docinków, ale oboje są pod swoim wrażeniem. Znajomym mówi, że spotkała Ryana Goslinga skąpanego w karmelu. Ku jej szczeremu zdziwieniu i zaskoczeniu okazuje się, że ten sam pan jest chłopakiem jej dobrej przyjaciółki.

Od tej pory romanse czwórki głównych bohaterów będą już tylko coraz bardziej zawikłane. Dochodzi do gwałtownych rozstań, wywiązuje się nawet polityczny skandal, a po drodze oczywiście są cztery wesela i pogrzeb.

W serialu pojawi się także w epizodycznej roli znana z oryginału Andie MacDowell. Poza gwiazdą "Gry o tron" w rolach głównych wystąpili Nikesh Patel, Rebecca Rittenhouse i John Paul Reynolds.

Scenariusz napisała Mindy Kaling ("Świat według Mindy"),a przy projekcie pracowali także twórcy oryginalnego filmu Matt Warburton oraz Jonathan Prince. Serial na Hulu będzie mieć premierę już 31 lipca.

>>Seriale w lipcu. Czekamy na "Stranger Things", liczymy, że "Na cały głos" nas porwie, a "The Boys" ubawi [REDAKCJA POLECA]<<

Więcej o: