Już możecie posłuchać muzyki ze "Stranger Things 3". Ścieżka dźwiękowa miała premierę przed serialem

"Stranger Things 3" będzie można zobaczyć dopiero za kilka dni, ale niecierpliwi wielbiciele serialu już mogą poczuć przedsmak tego, co ich czeka. Dostępna już jest ścieżka dźwiękowa z najnowszego sezonu serialu braci Duffer.
Zobacz wideo

"Stranger Things" będzie miało swoją premierę 4 lipca, ale Netflix przygotował dla wielbicieli serii kilka niespodzianek. Jedną z nich jest przegląd utworów, które będą stanowić oprawę muzyczną nowych przygód Jedenastki i jej przyjaciół. Wystarczy, że wjedziecie na Spotify.

>>Netflix. Millie Bobby Brown wie, jak się skończy "Starnger Things": Bardzo przerażająco<<

Możecie posłuchać muzyki ze "Stranger Things 3". Soundtrack jest dostępny na Spotify

Nie da się ukryć, że muzyka jest jednym z tych elementów, które zadecydowały o sukcesie serialu "Stranger Things". Na serwisie Spotify jest już dostępna ścieżka dźwiękowa z najnowszego sezonu - znajduje się na niej ponad 40 otworów autorstwa Kyle'a Dixona i Michaela Steina. Panowie napisali muzykę ilustracyjną, a tytuły ich utworów nawiązują niewątpliwie do scen, które będą ubarwiać. Pojawiają się tam hasła takie jak "Musisz mi zaufać", "Też lubię dostawać prezenty" , "Szczury" czy "Sufit jest piękny".

Ale spokojnie, sama muzyka instrumentalna to nie wszystko. Na tym samym serwisie dostępne są też listy składające się z największych przebojów z lat 80. W tej kompilacji usłyszymy takie hity jak "Baba O'Riley" zespołu The Who, "Material Girl" Madonny, "Wake Me Up Before You Go-Go" grupy Wham! czy cover przeboju Limahla "The NeverEnding Story".

Gwiazdy "Stranger Things" w Polsce

Netflix w związku z premierą trzeciego sezonu "Stranger Things" zrobił nam niespodziankę. Finn Wolfhard i Caleb McLaughlin, czyli filmowi Mike i Lucas, przyjadą do Polski, żeby spotkać się z fanami serialu. Haczyk tkwi w tym, że spotkanie odbędzie się na terenie Open'er Festival w Gdyni. Ale spokojnie, będzie też transmisja na żywo.

Spotkanie z młodymi aktorami to kolejny etap promocji serialu w Polsce. Najpierw w sieci pojawił się specjalny odcinek kultowego programu "Nie do wiary" poświęcony tajemniczym wydarzeniom w Hawkins. "Nie może być" poprowadził nikt inny niż Maciej Trojanowski, który i tym razem wystąpił w swojej nieodłącznej muszce pod szyją.

>>Prowadzący kultowego "Nie do wiary" opowiada o wydarzeniach w Hawkins. Netflix kapitalnie promuje "Stanger Things"<<

Więcej o: