Kaley Cuoco w pierwszej roli po "Teorii wielkiego podrywu". Zagra stewardessę-alkoholiczkę

Kaley Cuoco polskim widzom najlepiej znana z roli Penny w "Teorii wielkiego podrywu" znalazła pierwszą rolę po zakończeniu kultowego już serialu. W "The Flight Attendant" zagra główną postać.
Zobacz wideo

Kaley Cuoco porzuca chwilowo komedię. Po zakończeniu kultowego serialu komediowego "Teoria wielkiego podrywu" zdecydowała się na udział w thrillerze. 

>> "Teoria wielkiego podrywu" kończy się dla polskich telewidzów. Emisja ostatnich odcinków w TV<<

Kaley Cuoco gwiazdą nowego serialu jako stewardessa-alkoholiczka

 Kaley Cuoco podpisała umowę z Warner Bros TV i przyjęła główną rolę w serialu na podstawie książki Chrisa Bohjaliana. Jej bohaterka jest stewardessą, która zmaga się z alkoholizmem. Ma na imię Cassandra Bowden i pewnego razu budzi się pijana obok martwego kochanka w pokoju hotelowym. Nie ma pojęcia, jak doszło do morderstwa i co ona ma z tym wszystkim wspólnego.

>>Księżna Diana miała zagrać w filmie "Bodyguard 2". Kevin Costner: Przejmowała się scenami pocałunków<<

Cassandra buduje coraz większą sieć kłamstw i próbuje sobie przypomnieć, co się stało w czasie tej tragicznej nocy w Dubaju. Serial będzie realizowany z myślą o nowym serwisie streamingowym WarnerMedia.

Za scenariusz odpowiedzialny będzie Steve Yockey, który do tej pory z sukcesem pisał popularne "Nie z tego świata", a sama Kayley będzie także producentką wykonawczą nowego projektu, w czym pomoże jej Greg Berlanti.

Kaley Cuoco jako producentka zajmie się też tworzeniem serialu animowanego o Harley Quinn, której użyczy także głosu.

>>"Wiedźmin". Geralt w serialu Netfliksa ma jeden miecz, a nie dwa jak w grze. I to się nie podoba ludziom<<

Więcej o: